Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! (/Temat-TakePrizes-pl-Nowy-wymiar-nagrod-9676)

Strony: 1 2


TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Tech - 02-07-2010 14:43

[Obrazek: logobua.png]

Take Prizes jest najnowszą Polską stroną do zdobywania nagród.

http://takeprizes.pl

Wpis z nieoficjalnego bloga:

Cytat:TakePrizes jest to portal społecznościowy w którym główną role grać będą TPE (waluta w serwisie)
TakePrizes.pl pokaże Ci, ze darmowe rzeczy istnieją, i co najważniejsze – można je wygrać spędzając w serwisie bardzo mała ilość czasu!

Jak na razie trwają zapisy przed oficjalnym startem strony, który nastąpi do max 3 tygodni. Z tego co się dowiedziałem pierwszy restock planowany jest już 2 tygodnie po otwarciu, a punkty będzie można zbierać bardzo łatwo czyli m.in za wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy i oczywiście zapraszanie znajomych Big Grin

Link do rejestracji:

http://takeprizes.pl/index.php?ref=2


Jestem pozytywnie nastawiony do strony, trzeba pamiętać, że taki thisbox, który jest praktycznie kopią TAG wydawał się jedynie scamem, a okazał się lepszy od pierwowzoru Big Grin


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Corleone - 02-07-2010 15:23

Jak dla mnie SCAM ale nikomu nic nie zarzucam ... Bawcie sie Big Grin


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Kicha - 02-07-2010 15:39

Czarny mozesz nie dawac TUTAJ swoich ref? Dal juz autor tematu i wystarczy a ty robisz juz reklame.


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Admin - 02-07-2010 15:47

(02-07-2010 15:39)Kicha napisał(a):  Czarny mozesz nie dawac TUTAJ swoich ref? Dal juz autor tematu i wystarczy a ty robisz juz reklame.

wykasowalem.

co do tematu to jestem gotowz zalozyc sie o kilkaset złotych że to scam, strona zrobiona na odpie%$## , na podpietym forum linki pozycjonujace ? wogole jakim cudem strona ktora dzis wystartowala promuje NIEOFICJALNE FORUM portalu ? dobry kawał i bardzo nieprofesjonalne zagranie.
Słaba grafika, słaby layout , kiepski formularz rejestracyjny, brak regulaminu, brak info o firmie zero danych kontaktu.
100% Fejk dla wyłudzenia kasy albo jakies dzieciaki sie bawią i nie za bardzo wiedzą jak się za to zabrać Smile
Nawet tresc wpisywana w ogloszeniach daje po sobie poznac ze nikt z glowa na karku tego nie stworzyl Smile

Oczywiscie to tylko moje zdanie ale tak jak w wypadku takeagifta z pewnoscia sie sprawdzi tak więc nie robiłbym sobie złudnych nadzieji.


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Zythus - 02-07-2010 15:52

Jakiś fejk? Kto to w ogóle założył? Jakaś firma czy co?


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - SzUmI - 02-07-2010 18:11

No wTF!? czemu mój temat wyleciał do kosza?? byłem pierwszy ku...


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Razer - 02-07-2010 18:19

Bo był sam reflink... Bez czystego.

http://www.facebook.com/pages/TakePrizespl/139741956043418 <- ich FaceBook.


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - SzUmI - 02-07-2010 19:51

taa to mogłeś jakąś upomnieć a był link w opisie..


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Razer - 02-07-2010 19:56

(02-07-2010 19:51)SzUmI napisał(a):  taa to mogłeś jakąś upomnieć a był link w opisie..

Nie ja wyrzuciłem Twój temat, ale postąpiłbym tak samo. Złamanie regulaminu = kosz. EOT!


RE: TakePrizes.pl - Nowy wymiar nagród! - Razer - 22-07-2010 13:55

Udzielę trochę informacji względem serwisu:
* wystartujemy na przełomie sierpnia i września, bądź wcześniej, jeśli zbierzemy 10 000 użytkowników - jeśli jednak do września nie będzie mieli tylu userów w bazie, wystartujemy w dzień początku roku szkolnego Wink
* konta silver/gold będzie można kupić poprzez przelew bankowy bądź PayPal - nie przewidujemy zakupu SMS'owego;
* na początek udostępnimy Wam 6 sposobów na zdobycie TPE, a będzie to: rejetracja, logowanie, odpowiedź na ankietę, klikanie w linki reklamowe oraz oglądanie filmów;
* najpewniej rozdamy nagrody dla TOP5 zapraszających w czasie zapisów;
* małe upominku będą dostawać te osoby, które zaproszą najwięcej userów w danym tygodniu.

No chyba tyle ode mnie Tongue Zapraszam do zapisów. Wszedłem w posiadanie serwisu 10 po jego pojawieniu się w sieci, napisałem do Admina no i został sprzedany Wink Chyba moja osoba udokumentuje to, że nie będzie to fake. Jako, że go kupiłem, to lekko została zmieniona wizja serwisu, ale główna rzecz pozostaje bez zmian - będziemy rozdawać nagrody Wink