Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dawidzcs - niesłowny forumowicz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: dawidzcs - niesłowny forumowicz (/Temat-dawidzcs-nieslowny-forumowicz-96758)

Strony: 1 2


dawidzcs - niesłowny forumowicz - rkac1997 - 24-08-2014 18:14

User dawidzcs - jest to niesłowny użytkownik naszego forum. Wylicytował fanpage wczoraj za kwotę 10,1zł. Miał wpłacić wczoraj około 22:00 - nie wpłacił. Następnie zignorował 2 moje Prywatne Wiadomości i odpisał na trzecią , którą wysłałem niedawno. Zapytałem czy kupuje , czy mam wystawić na ponowne zlicytowanie , bo nie ma odzewu od niego. Odpisał błyskawicznie , że kupił konta facebook i nie bierze fanpage.
Po co więc licytuje? Dla nabicia postów?



Odp: dawidzcs - niesłowny forumowicz - broofie - 24-08-2014 18:17

Wystarczy popatrzec na tresc jego postow. Jezeli tylko nadarzy sie okazja, pisze bez sensowne posty ktore nic nie wnosza do tematu

Tapniete z telefonu


RE: dawidzcs - niesłowny forumowicz - dawidzcs - 24-08-2014 18:25

Dla nabicia postów? Chłopie, po co mi posty?
Mam ich już trochę.
A ty broofie sie lepiej nie odzywaj Smile


Odp: dawidzcs - niesłowny forumowicz - broofie - 24-08-2014 18:28

Nie zamierzam z toba dyskutowac. Swoje powiedzialem. Reszty nie skomentuje bo szkoda mi nerwow.

Tapniete z telefonu


RE: dawidzcs - niesłowny forumowicz - patryk0407 - 24-08-2014 18:29

Ze mną prowadzi interesy ( kupuje konta fb itp. ) zawsze płaci, miły kontakt, ja nie mam nic do niego Smile


RE: dawidzcs - niesłowny forumowicz - rkac1997 - 24-08-2014 18:33

(24-08-2014 18:29)patryk0407 napisał(a):  Ze mną prowadzi interesy ( kupuje konta fb itp. ) zawsze płaci, miły kontakt, ja nie mam nic do niego Smile

To przez twoje konta facebook nie zapłacił mi za fanpage , bo oskubałeś go do ostatniego grosza Tongue Tongue
PS: Piszę PW w sprawie tych kont Tongue



RE: dawidzcs - niesłowny forumowicz - Radek4921 - 24-08-2014 18:43

Ja kiedyś mu robiłem weryfikacje sms i było ok Smile


RE: dawidzcs - niesłowny forumowicz - Noozer - 24-08-2014 19:12

Ja też robiłem z nim niedawno interesy i wszystko było ok Wink


RE: dawidzcs - niesłowny forumowicz - C4mp3R - 24-08-2014 19:16

Też z nim robiłem interesy, a co do nabijanie postów to chyba rkac bardziej do ciebie powinny być skierowane te słowa i weź facet pisz normalnie, a nie całe posty zawalone bbcode Xpokerface


RE: dawidzcs - niesłowny forumowicz - rkac1997 - 24-08-2014 19:22

(24-08-2014 19:16)C4mp3R napisał(a):  Też z nim robiłem interesy, a co do nabijanie postów to chyba rkac bardziej do ciebie powinny być skierowane te słowa i weź facet pisz normalnie, a nie całe posty zawalone bbcode Xpokerface

O co Tobie się znowu rozchodzi? BBcode jest dostępne dla każdego - to po pierwsze , Ty też możesz ich używać. Po 2 - ja nie nabijam sobie bezsensownych postów - CHYBA RACZEJ TY TO ROBISZ , a po 3 - wyjdź z mojego tematu i nie drażnij mnie.

A co do:

(24-08-2014 19:16)C4mp3R napisał(a):  Też z nim robiłem interesy, a co do nabijanie postów to chyba rkac bardziej do ciebie powinny być skierowane te słowa i weź facet pisz normalnie, a nie całe posty zawalone bbcode Xpokerface
W którym miejscu posty zawalone są u mnie bbcode? Opcja ta działa i nie widać tych kodów. Chyba , że przeglądasz zarabiam.com z kaloryfera ...
Dziękuję za uwagę.