Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. (/Temat-Dziennik-Pracy-Kickster-Skracanie-etc-96733)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 06-01-2015 13:02

Moze kupie sobie niedlugo dostep. Tylko na takie jednorazowe troche szkoda mi czasu na dodawanie do grup bo robie to recznie, mam swoja baze ktora uzywam, no ale trzeba sie rozwijac wiec moze sprobuje stosowac rownolegle inna strategie Smile Dzieki za info


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - TeYroXOfficial - 07-01-2015 02:28

Bardzo dobrze Ci idzie! Oby dniowka byla wyzsza niz w tamtym roku impreza


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 07-01-2015 23:18

07.01


Dzisiaj trochę bieda, od rana nie zrobiłem nic, nawet nie puściłem spamu, więc w pracy nie mialem czego doglądać i miałem dużo.. pracy. Więc poszedl jeden malutki spamik. Ale to co robi dzis moja dziewczyna to przechodzi ludzkie pojęcie, za samo to że jest refem mam 2,85 dziś Big Grin a sam zarobiłem marne 3,70$.

Od jutra chcę bujnąć parę pomysłów, poczytałem poradniki na forum i mam już pewien obraz działania. Tanichaukcji nie promowalem dzis, wiec tez cienko. Ale za to wpadło 5 zł za weryfikacje od Zarobionego Kolesia. Od piątku podpinam się na adf.ly pod @[mysc]a który będzie moim mentorem i wprowadzi mnie w świat fanpagów. Nie jest to moja mocna strona, ale gdyby zrobic z tego dodatkowe 100$ miesięcznie to byłoby bardzo fajnie. Pan @[Giorgios] też udzielił mi paru wskazówek odnośnie promocji programu partnerskiego. Dużo wątków do ogarnięcia, oby przyniosło to oczekiwane rezultaty Smile Zacząłem też promocje programu partnerskiego związanego ze sprzedażą pewnego produktu, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jest też kilka zlecen na dodanie do grup. Działamy działamy ;d

dzisiaj:
3,70 $ shorte.st
1,80 PLN tanieaukcje.com


Styczeń:
361,66/1000



RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - .::Nicko::. - 07-01-2015 23:27

Powodzenia Huh


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kowi11 - 08-01-2015 02:57

Życzę powodzenia i będe śledził Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 08-01-2015 21:46

08.01


Tak beznadziejnego dnia to już dawno nie miałem. Zaczęło się od kradzieży 45 zł z paypala (tak ja też uważałem że to niemożliwe). Mam zamrożone konto do nie wiem kiedy, wyslalem dowod osobisty itd, mam nadzieje ze do jutra bedzie juz wszystko ok i oddadzą mi moje pieniądze. I że w ogole się wyrobią bo w sobote wypłata ze shorte.st. Ktoś chyba wszedł mi na konto i zrobił sobie płatność bo potwierdzili ze mialem z innych lokalizacji jakieś logowania. Teraz jak potwierdze dowodem to bedzie wszystko ok ? Ktos sie spotkał z takim czymś ?

Co do zarobków to mizernie. Chociaż wpadło 9 zł za grupy, ale jest zamrożone na paypalu, te 45 zł tez razczej musze odliczyc od miesiecznych zarobków bo nie wiem czy zostana mi zwrócone. Shorte.st bez spamu i bieda. Za to na tanichaukcjach wpadlo 12 zł z automatu, a na innym programie partnerskim 30 zł z czego 20 ma status wypłacono ale nie ma ich jeszcze na koncie.. hm..

dzisiaj:
2,81 $ shorte.st
12,80 PLN tanieaukcje.com


Styczeń:
361,66/1000
(na razie bez edycji, zobaczymy co wyjdzie z paypalem)


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 09-01-2015 21:36

09.01


Paypal nadal się weryfikuje. W obawie przed tym że będę mieć zamrożone 600 zl ze shorte.st ustawiłem adres paypal na @[TeYroXOfficial] i się ładnie dogadaliśmy ^^.
Wpadlo na konto 20 zł z programu partnerskiego i 15 zł jest juz "wypłacono" więc pewnie też się pojawi. Było też parę dodan do grup. Ładnie to na razie prosperuje. Te ukradzione 44,50 z pp odliczam od celu bo nie wiem czy je odzyskam.

dzisiaj:
6,47 $ shorte.st
26,40 PLN tanieaukcje.com
32 PLN inne

edit:
wpadła wpłata na tanich jeszcze i piątka od @[aero2] za grupy Lol

Styczeń:
457,25/1000



RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - TeYroXOfficial - 09-01-2015 21:41

Dogadane idealnie, nikt nie pokrzywdzony Lol
A Tobie to już coraz więcej kasy wpada chłopie :O
Coraz lepiej Ci idzie, gratulacje no i więcej kasiorki Heart


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 11-01-2015 14:56

11.01


Paypal sie chyba uwzial na mnie. Wyplata ze shorte.st doszła na konto Teyroxa a ten wysłał ją mojej dziewczynie i co ?

a no to:

[Obrazek: 839575dfx.jpg]

Swoją drogą moja dziewczyna też ma ładną wypłatę ze shorte.st co ? Big Grin

No i teraz moje konto jest weryfikowane i platnosc od Teyroxa tez jest weryfikowana i 6 stówek sobie wisi w powietrzu Lol

Jak będzie juz wszystko ok to dopiero zaktualizuje zarobki miesieczne bo na razie nie wiem na czym stoje.

dzisiaj:
2,98 $ shorte.st
22,50 PLN tanieaukcje.com
27 PLN inne

Styczeń:
457,25/1000



RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 12-01-2015 17:01

12.01


Paypal bez odzewu jak na razie.

Wpadły grupy i weryfikacja, na razie korzystam z paypala mojej dziewczyny ;d Trzeba sobie radzić. Jak paypal odblokuje moje konto i platnosci to zaktualizuje zarobki miesieczne o to co mi tam ukradli i reszte rzeczy, bo trochę się tego nazbierało i teraz jest tak mniej wiecej i to zaokrąglone w dół. Doszło 15 zł z programu partnerskiego i 30 oczekuje, razem to będzie 65 zł jak wszystko wypłacą. Zawsze coś Smile

edit:
ktoś wpłacił na tanieaukcje, wiec z automatu 12,50 Big Grin cieszy

dzisiaj:
5,76 $ shorte.st
19 PLN tanieaukcje.com
21 PLN inne

Styczeń:
584,25/1000