Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. (/Temat-Dziennik-Pracy-Kickster-Skracanie-etc-96733)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 24-08-2014 14:25

Witam

Postanowiłem założyć dziennik pracy, aby móc dzielić się z Wami efektami mojego skracania Wink Mogę jednocześnie samemu widzieć własne efekty i nawiązać próbę współpracy z ludźmi zajmującymi się skracaniem linków.

Jeśli temat jest źle założony proszę o naprowadzenie mnie na właściwą ścieżkę Smile , jak wspomniałem wyżej jestem jeszcze nowy na forum więc wszelkie uwagi mile widziane.

Więc zacznijmy od wykresu za lipiec
[Obrazek: 726053ddda.jpg]

Jest to wykres który przedstawia mój początek przygody ze skracaniem. Łatwo nie było, ale po wkręceniu się w temat wykres za sierpień wygląda juz w sposób następujący

[Obrazek: 133473aaaassww.jpg]

ten smieszny dołek to mój urlop nad morzem, a ten drugi śmieszny DÓŁ to mass ban shorta Smile

Cel na ten miesiąc:

650 zł - zbieram na OC auta

średnią jaką muszę osiągnąć na dzień to 10 dolarów, będzie ciężko ale staram się jak mogę

CEL

506/650


PS. OC zaplacone na pół roku ;D



PS. Nie mentoruję ! Mogę wymienić się poglądami i rozpocząć jakąś współpracę z doświadczonymi skracaczami lub osobami które w skracaniu zaczynają, ale są w stanie pomoc mi w inny sposób Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - m4t0sh - 24-08-2014 15:50

facebook? fp?/spam? czy może coś innego?


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 24-08-2014 16:59

Nie mam fanpaga jeśli o to chodzi, głownie facebook, grupy itd Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - mysc - 24-08-2014 18:17

Będę śledził, będę. Nie powiem, że nie ;P


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 24-08-2014 20:00

24.08


Już dzisiaj 7,80 $ i poszedł świeżutki spam, spadam teraz na nocke do pracy, ciekawe jaki będzie wynik rano po powrocie i czy uda mi się tą dychę osiągnąć. Oby Big Grin

edit:
wchodzę sobie na shorta w pracy a tam piękte 10,18 $ więc cel osiągnięty, jeszcze 15 dni Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 25-08-2014 06:14

25.08

Na bieżąco edytuję pierwszego posta, a więc cele na dzisiaj

- zrobić weryfikację zdjęciową u mysc Big Grin wczoraj udało się odblokować 3 konta na fejsie, bardzo miła współpraca się szykuje myślę Smile
- iść spać po nocce Jerk
- pobudka około 15stej i mały spamik shorte
- spam na drugim koncie facebookowym linkami z shink.in

cel niezmiennie 10 dolarów
zaczynamy godzina 7:12
0,62/10


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - takemymoney - 25-08-2014 06:20

Dziennik śledzę i gratuluje wyników.


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 25-08-2014 22:27

25.08

No więc dzisiaj bardzo zły dzien, jedno konto na facebooku które przynosiło największe zyski zostało zbanowane na pisanie postów do 8 września Angry drugie zastępcze które miało dziś posłużyć do zrobienia spamu ze shink.in musiało być użyte do shorta. Poza tym zauwarzyłem ze dwie osoby podpierdzielily moj pomysl a wcale nie sa moimi poleconymi Angry

Nie udało się tez odblokować kont mysc jutro spróbuję jeszcze raz

zarobki ?

7,38/10 i pewnie tej dychy już dzis nie osiągnę smutny

Cele na jutro:
- spróbowac zarobić jak najwięcej na koncie zastępczym, co pewnie nie będzie łatwe
- koniecznie odblokowac konta mysc gdyż obiecał mi dwa lub jedno konto a to sie przelozy pewnie na wiekszy zarobek Jerk
- spróbować zniwelować konkurencje i pozgłaszać konta, jeśli ktoś chce pomóc to odwdzięczę się tym samym jeśli ktoś Wam ukradł pomysł
- wcześniej wstać impreza


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - DawidFB - 25-08-2014 23:10

Fajny dziennik, zachęciłeś mnie aby zacąć Big Grin Chyab od jutra spróbuje,załoze jakieś fake konta i wgl Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 26-08-2014 15:44

26.08

dziś czuje że szału nie będzie, rano zrobiłem spam ale zaraz po jego ukończeniu została nałożona blokada na pisanie postów, no potne się pokerface

Jestem teraz bez żadnego konta do spamu do piątku do godziny 20stej

plusy? Udało się odblokować kolejne dwa konta u mysc

Dodatkowo zrobiłem sposób na wejscia w sharelien.fr z TEGO tematu, zobaczymy co z tego będzie

Cele na dziś:
- spróbować zrekompensować sobie utratę wejść ze spamu w inny sposób, w jaki ? nie wiem Sad
- odblokować pozostałe konta mysc
- może odpocząć od tych linków.. pokerface

2,94/10