Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję chętnych do współpracy przy ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję chętnych do współpracy przy ... (/Temat-Poszukuje-chetnych-do-wspolpracy-przy-96701)



Poszukuję chętnych do współpracy przy ... - Roro - 23-08-2014 21:17

Poszukuję chętnych osób do współpracy przy tworzeniu strony opartej o WordPress. Na czym polega współpraca ? Na dodawaniu postów z innej strony.

Czy coś na tym zarobię ? Według mnie tak ponieważ będziesz miał możliwość skracania linków do download'u np przez shorte.st.

Ile czasu dziennie potrzebuję ? Ile chcesz , im więcej postów dodasz tym więcej zarobisz na swoich skróconych linkach.

Potrzebuję własnych funduszy ? Nie. Zapewniam hosting, domenę .

Krótko mówiąc chciałbym zachęcić do współpracy osoby które zaczynają przygodę ze skracaniem linków - Wy zarobicie - moja strona będzie tętniła życiem.

Jedyne czego wymagam na dzień dzisiejszy to zapału i uczciwości.
Na początek dodam niską rangę , jeśli mnie do siebie przekonasz dostaniesz rangę wicemoderatora.

Zaczynamy od skracania linków a być może w późniejszym czasie podłączymy pod to PPA.

Zatem ..

Wymagania :
-chęć do pracy
-konto na shorte.st / adf.ly lub podobnym skracaczu
-minimalnej znajomości WordPress

Osoby chętne proszone są o kontakt poprzez forumowe PW lub GG dostępne w moim profilu.

Pozdrawiam i zapraszam


Poszukuję chętnych do współpracy przy ... - Hybrid1990 - 27-09-2017 16:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.