Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Warto? (/Temat-Warto-96666)

Strony: 1 2 3


RE: Warto? - suchy0001 - 24-08-2014 13:36

Stawka 7,50 jest obecnie najlepszą z uwagi na odnowienia.Możesz sobie ustawić 10 zł za lead ale trafiając na potencjalnego "klienta",który nie będzie miał 30 zł na koncie tracisz go.W stawce 7,50 nawet gdy nie będzie miał kasy a zapisze się do sub a następnie się doładuje to w poniedziałek dostaniesz z niego leada przy rozsyłce.Wybieraj Wink


RE: Warto? - themate0 - 24-08-2014 17:27

co do wypłat:

Jak co miesiąc, 20 dnia zlecam wypłatę. Jak i tym razem, tylko że nie chciało mi się wysyłać rachunku. Wchodzę na pocztę, przeglądam, wiadomość od eforsy:
Cytat:Chcieliśmy zrealizować Pana przelew przed weekendem więc już dzisiaj został wykonanyWink
Nie dostaliśmy jednak jeszcze rachunku od Pana, więc proszę o jego dosłanie.

wchodzę do banku, pieniądze są już na koncie, a rachunek wysłałem im kilka minut po przeczytaniu wiadomości Smile


myślę, że żaden serwis nie dba tak o swoich klientów jak eforsa, a te ostatnie ataki to po prostu chamska konkurencja, a nie cięcie leadów jak niektórzy myślą


RE: Warto? - dawidzcs - 24-08-2014 18:07

dokładnie, jesteśmy źli na eforse, ale oni też tego nie chcą, ale powinni sobie poradzić Smile


RE: Warto? - adam064732 - 24-08-2014 18:49

Ledwo co zacząłem promować nową niszę a tutaj strona nie działa ^^
@Edit
Pomyliłem tematy Big Grin


RE: Warto? - szykiryki - 24-08-2014 19:56

(24-08-2014 18:07)dawidzcs napisał(a):  dokładnie, jesteśmy źli na eforse, ale oni też tego nie chcą, ale powinni sobie poradzić Smile

To już nie "straszysz" ucieczką do konkurencji? Smile

Myślę, że osoby, które są z eforsą od kilku dobrych miechów, a nie dołączyły kilka tygodni temu, są w stanie więcej wybaczyć i naprawdę tysiące, które są na naszych kontach rekompensują trochę uciekające setki teraz...

Moja rada.
Nie uzależniajcie swojego zarobku od działania serwisu w konkretnych godzinach. Jeśli nisza/strona zarabia 24 h to nie odczuje aż tak bardzo przerw i ataków...


RE: Warto? - dawidzcs - 24-08-2014 20:05

Nie, tylko jestem wkurzony, jestem z eforsą juz 1miesiąc, i az takich problemów nie bylo Big Grin


RE: Warto? - szykiryki - 24-08-2014 20:07

Przezyjesz. Az takie spadki zanotowałeś? Ile leadów/aktywacji mniej dziennie?


RE: Warto? - domin_dz - 24-08-2014 20:09

(24-08-2014 19:56)szykiryki napisał(a):  
(24-08-2014 18:07)dawidzcs napisał(a):  dokładnie, jesteśmy źli na eforse, ale oni też tego nie chcą, ale powinni sobie poradzić Smile

To już nie "straszysz" ucieczką do konkurencji? Smile

Myślę, że osoby, które są z eforsą od kilku dobrych miechów, a nie dołączyły kilka tygodni temu, są w stanie więcej wybaczyć i naprawdę tysiące, które są na naszych kontach rekompensują trochę uciekające setki teraz...

Moja rada.
Nie uzależniajcie swojego zarobku od działania serwisu w konkretnych godzinach. Jeśli nisza/strona zarabia 24 h to nie odczuje aż tak bardzo przerw i ataków...

Ale to jest nieprofesjonalne podejście, oni działają najdłużej i zapewne mają największe obroty - pomyśl sobie jak portale typu wp.pl, onet.pl czy chociaż płatności typu cashbill, dotpay miałyby mieć takie przerwy. Osobiście to wczoraj miałem dużo mniejszy ruch a dwa razy większe zarobki a mówimy tu o tysiącach złotych... Wątpię czy kiedyś będę miał taką niszę jak dziś.

Choć i tak u konkurencji miałbym góra tyle co zarobiłem tutaj z przerwami więc można wybaczyć Wink Ale trzeba coś z tym zrobić... A przede wszystkim zmienić IP serwera i je ukryć w rekordach DNS!


RE: Warto? - szykiryki - 24-08-2014 20:14

Ja to wszystko rozumiem, ale nie zapominajmy o tym, że konkurencja nie śpi i chyba sami widzicie, że tego typu serwisy powstają jak grzyby po deszczu...
Chociaż oczywiście zgadzam się, że warto zatrudnić kogoś biegłego w kwestii zabezpieczeń...
Mysle, ze eforsa spina mocno dupkę, zeby jednak problem rozwiazać, zwłaszcza, że utrzymuje sie już ciągiem od kilku dni.

Jak jednak ktoś ma spadek z 8 do 3 leadów dziennie to niech nie straszy, że pojdzie do konkurencji (zadna personalna wycieczka z mojej strony! Smile)


RE: Warto? - dawidzcs - 24-08-2014 20:41

szykiriki i co z tego afere robisz? beka