Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pytanie o pozycjonowanie (/Temat-Pytanie-o-pozycjonowanie-96638)

Strony: 1 2


Pytanie o pozycjonowanie - Oskarox - 23-08-2014 12:33

Witajcie Big Grin
Nurtuję mnie jedna rzecz: jeśli linkuje swoją stronę poprzez komentarze na innej stronie, która ma ok. 1200 artukułów; to czy jest jakiś ,,limit" linków, które mogę uzyskać z tej strony, czy też mogę linkować stronę na każdym artykule do oporu? Chodzi mi tu o kwestię, ile backlinków z tej samej strony będzie miało jakąś wartość i nie zostanie uznane za spam (o ile może zostać)
Pozdrawiam Cool


RE: Pytanie o pozycjonowanie - mikiniki - 24-08-2014 09:40

Raczej nie polecał bym dodawania linku w każdym artykule. Kilka z pewnością wystarczy. Oczywiście opatrzonym dobrym tekstem, tematycznym, nawiązującym do strony.


RE: Pytanie o pozycjonowanie - czesio89ns - 24-08-2014 18:14

Komentarze mają sens jedynie na dobrych stronach z dużym ruchem Smile


RE: Pytanie o pozycjonowanie - kmike - 25-08-2014 17:35

@czesio jeżeli interesuję cię tylko ruch to tak, ale tutaj raczej chodzi o wypozycjonowanie strony.


RE: Pytanie o pozycjonowanie - czesio89ns - 26-08-2014 18:09

No komentarzami to raczej nie wypozycjonuje Big Grin


RE: Pytanie o pozycjonowanie - GoodLecki - 26-08-2014 21:24

Oskarox kolejnych linków z tej samej strony może ci nie liczyć a już na pewno je deprecjonuje, kilka wystarczy,zbyt duży procent linków z jednego źródła może zaszkodzić. Lepiej skup się na wielu źródłach z aktywnym ruchem i grupami docelowymi twojej tresci i mixuj z "linkowaniem tekstowym" niech ludzie też wpisują ręcznie twoją stronę w g.
Komentarze mają sens wszędzie tam gdzie jest własciwy target , nawet na forum z 10 użytkownikami , albo prywatnym czacie, liczy się efekt Smile (i to Komentarzami można wybić stronę czemu nie , ale nie warto ograniczać się to jednej metodySmile


RE: Pytanie o pozycjonowanie - Kede - 27-08-2014 02:51

Jestem zdania, że kilka linków z jednej domeny wystarczy. Oby nie były to backlinki side wide, które z kilometra widać, że są sztucznie pozyskane- kupione więc G też się dowie. Wyjątkiem są fora- sygnatura gdzie nie trzeba się limitować.


RE: Pytanie o pozycjonowanie - kmike - 27-08-2014 11:10

@czesio, słyszałeś o xRummer ?


RE: Pytanie o pozycjonowanie - GoodLecki - 27-08-2014 15:14

XR bez wiedzy jest bezużyteczny dla osoby nie w temacie,ba może se tylko zaszkodzić , już gsa mnóstwo osób miało problemSmile


RE: Pytanie o pozycjonowanie - czesio89ns - 27-08-2014 17:28

Słyszałem Smile dobre na podjechanie zaplecza Big Grin ale nie do pozycjonowania ważnej strony Smile