Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! (/Temat-Clo-i-podatek-Wazne-odpowiedzi-966)

Strony: 1 2


RE: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - Tiger04 - 19-01-2010 20:08

jeżeli wprowadzili by sklep internetowy i załóżmy obniżył bym sobie cene np psp o 90 % to czy cło było by liczone tylko z ten ceny do zapłaty czy z całej ceny produktu?


RE: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - Alcor - 19-01-2010 20:32

Wydaje mi się że z ceny produktu. Smile


RE: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - madison - 19-01-2010 22:11

jedna wieka zagadkaSmile a jezeli np. lockerz na paczce napisze wartosc towaru tą ktora zaplacimy czyli w tym przypadku10% to cło by Cie ominelo, jjezeli napisza wartosc produktu, moze sie okazac ze zaplacisz. trzeba zobaczyc jak to wszystko wyjdzie "w praniu"


RE: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - Tiger04 - 20-01-2010 20:44

czy oni wogole pisza na paczce cene produktu a nie celnicy wyceniaja


RE: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - ToMo - 21-01-2010 08:25

Mam pytanie. Czy jezeli zaplace clo lub vat to trafiam na jakas karna liste?? Gdzies takie cos slyszlaem i chce sie tylko upewnic czy to prawda (prosze o odpowiedz osoby ktore zna sie na rzeczy)a drugie pytanie to czy wpis na ta "karna liste" moze zaszkodzic celnikowi z mojej rodziny?

Odpowie ktos???


RE: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - xPietrek - 29-01-2010 13:49

Ile moze kosztować wysyłka New iPodToucha 32 GB do Polski ? Bo chce wyliczyć ile ~vatu zapłaciłbym, wg instrukcji w 1 poście Smile


RE: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - Fear - 29-01-2010 14:17

ToMo, rozwaliłeś mnie swoim pytaniem Smile niby dlaczego za zapłacenie czegokolwiek miałbyś dostać się na jakąś "karną listę"? Prędzej za niezapłacenie (w co też wątpię), ale to już ktoś inny musi tobie pomóc.


RE: Cło i podatek - Ważne odpowiedzi !! - BartuS - 29-01-2010 14:50

yyyy... iPod Touch 8gb warty 200 $ jest zwolniony z cła. vat pozostał ;p