Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Szukam Hostingu (/Temat-Szukam-Hostingu-96584)



Szukam Hostingu - Roro - 22-08-2014 21:09

Poszukuję hostingu najlepiej bez limitu transferu , pojemność nie musi być duża.

Cel : Strona z treścią + 18 ( filmy online )

Spodziewam się gigantycznego ruchu ( reklamy ) dlatego poszukuję czegoś co nie padnie po paru dniach.

Oczywiście cena czym niższa tym lepsza. Wynagrodzę repem każdą odpowiedź.


RE: Szukam Hostingu - Leśniczy - 22-08-2014 21:30

W mintshost masz VPSy z panelem Direct Admin z dobrymi parametrami i bez limitu transferu, po dobrych cenach. Jak wpiszesz kod rabatowy to masz 30% zniżki, do tego możesz kupić wPLN po przeliczniku 0.6 i masz jeszcze taniej (Linoskoczek z tego forum sprzedaje, polecam, sam korzystam).

Testowałem w życiu 1&1, speedhost, internetik, hostowo, proserwer, nazwa, az, webd, a w mintshost zostałem, bo jest najlepszy stosunek jakość/cena.


RE: Szukam Hostingu - Roro - 23-08-2014 08:18

Dziękuję hosting zakupiony a temat do zamknięcia . Dzięki Lesniczy


RE: Szukam Hostingu - linoskoczek - 23-08-2014 12:12

Mintshost wybrałeś? Wink


RE: Szukam Hostingu - Roro - 23-08-2014 12:17

Tak ale myślałem że kupię wczoraj , ale dopiero dziś zamówię Wink


RE: Szukam Hostingu - szczygielek - 23-08-2014 12:26

Masz już konto? Wink rejestrnij się z czyjegoś reffa Big Grin

Wysłane z mojego ST26i


RE: Szukam Hostingu - Roro - 23-08-2014 14:41

Jeśli dziś starczy mi czasu i założę to z reffa leśniczego lub linoskoczka Wink