Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis z nagrodami funtasto.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis z nagrodami funtasto.com (/Temat-Serwis-z-nagrodami-funtasto-com-96581)

Strony: 1 2 3


Serwis z nagrodami funtasto.com - jakahwala - 22-08-2014 20:44

FUNTASTO to serwis dla młodych ludzi do 16 roku życia. Na FUNTASTO możesz brać udział w konkursach, grać w gry, wspólnie się uczyć, tworzyć FUN!Page, poznawać nowych znajomych i pogadać na chacie. Dołącz do nas, wygrywaj punkty i wymieniaj na nagrody!

wszystko za free
Mam juz koszulkę i nastepna nagroda w drodze Wink jest nawet telefon, laptop pendrive Wink te tansze nagrody to breloki, czapki, długopisy, gry, piłki, cos do piłki nożnej xD i doładowania telefonu Smile

jesli bylby ktos tak mily to mógłby się zarejestrować wpsiujac mój nick. Pomogę w szybkim nazbieraniu punktów na fajną nagrode :)wystarczy napiasać

osoba polecająca #smerfetka
aa za wpisanie os polecającej dostaje sie punkty na start Smile

w razie pytan pisać Smile
weryfikacja nie jest na dobrm poziomie mozna rejestrowac sie nawet do 20 lat Tongue tzn osoby co tyle mają Big Grin


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - RaiZeN - 22-08-2014 21:15

Nie mogę dokończyć rejestracji bo nie mam komputera z kamerką... Jest jakiś inny sposób na to?


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - jakahwala - 23-08-2014 19:15

(22-08-2014 21:15)RaiZeN napisał(a):  Nie mogę dokończyć rejestracji bo nie mam komputera z kamerką... Jest jakiś inny sposób na to?


chyba nie Sad dowiem się dokładnie i napiszę.
Ale moze mógłbyś u jakiegoś kolegi to dokończyć, który ma kamrkę czy u rodziny Smile wpisujesz swój login i haslo na stroniegłownej funtasto i wtedy można dokończyć rejestrację,

Polecam stronę Smile jest świetna Wink


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - MoniaiKrzys - 23-08-2014 20:28

na czym tu mozna zbierac pkt?


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - jakahwala - 23-08-2014 20:38

(23-08-2014 20:28)MoniaiKrzys napisał(a):  na czym tu mozna zbierac pkt?

są rozne zadania, konkursy itp Smile więcej na priv Smile


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - Ewcia6000 - 23-08-2014 20:48

szkoda że tylko do 16 lat Sad


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - xeronik - 23-08-2014 21:46

hmm, niestety w 16 się nie mieszczę, ale w 20 już tak. Jak wygląda ten system weryfikacji i czemu nie działa tak jak powinien?


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - soszka2000 - 24-08-2014 10:37

Zamówiłem długopis zobaczymy czy dojdzie Smile


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - jakahwala - 24-08-2014 13:40

Pare osob nie zrobilo weryfikacji Smile

Jeśli chodzi o weryfikacje wieku to 20 napewno przejdzie, jak jest poźniej to nie wiem Sad

Mam już od nich koszulkę i nastepny prezent ( niespodzianka więc nie wiem co to ) będzie podobno po 27. 08 xD wstawię co to jak już dojdzie Smile

@soszka200 długopis powinien dojść w 3 dni Smile


RE: Serwis z nagrodami funtasto.com - xardas1020 - 24-08-2014 13:46

jest to zły dział na ten temat
darmowe gadżety to takie które dostajemy za free
na tej stronie jak sam mówisz trzeba robić zadania itp itd by coś dostać