Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bot zlecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bot zlecenie (/Temat-bot-zlecenie-96566)

Strony: 1 2


bot zlecenie - Panix - 22-08-2014 16:51

Potrzebuje bota który pobierał by listę osób które polubili dany fp a potem wysłał im wiadomość o określonej treści. Jest to możliwe?


RE: bot zlecenie - TechByte - 22-08-2014 19:00

No jest, ale można wogóle zdobyć liste osób które polubiły fanpage? ja widzę tylko ile tych osób jest, ale nazw nie ma


RE: bot zlecenie - dziam - 22-08-2014 19:17

Nie jest to możliwe, ponieważ możemy zobaczyć jedynie kto z naszych znajomych lubi dany fanpage.
Swoją drogą, pobrać profile przykładowo 40k osób, wysłać masowo spam - ciężko by było.
Zuckerberg nie taki głupiJerk2

Nie wiem jak sytuacja wygląda po stronie administratora fanpage - możliwe, że dałoby rade pobrać adresy url wszystkich "fanów".


RE: bot zlecenie - TechByte - 22-08-2014 19:58

Mam w planach robić bota do spamowania na PW, aktywnym znajomym jakby ktoś był zainteresowany


RE: bot zlecenie - Panix - 22-08-2014 21:17

A możliwe by bylo pobranie osób danej grupy i wtedy pw do nich?


RE: bot zlecenie - TechByte - 22-08-2014 22:30

tak, to jest możliwe


RE: bot zlecenie - Panix - 22-08-2014 22:43

Jestem w takim razie zainteresowany


RE: bot zlecenie - fato - 23-08-2014 21:56

na moje nie jest możliwe możesz pobrać id lub email facebookowy


wysyłanie wiadomości tylko z poziomu facebooka ale wiadomość nie trafia na PW tylko na maila(chyba że byliby to Twoi znajomi to można byloby to jakoś obejsc , ale znajomych możesz mieć max 5ooo)


RE: bot zlecenie - Admine - 23-08-2014 23:59

Nie wprowadzaj w blad... Wiadomosc wyslana przez fb w postaci priv wiadomosci trafia na fejsa tyle, ze do folderu.


RE: bot zlecenie - linoskoczek - 24-08-2014 10:02

(23-08-2014 21:56)fato napisał(a):  na moje nie jest możliwe możesz pobrać id lub email facebookowy


wysyłanie wiadomości tylko z poziomu facebooka ale wiadomość nie trafia na PW tylko na maila(chyba że byliby to Twoi znajomi to można byloby to jakoś obejsc , ale znajomych możesz mieć max 5ooo)

Oczywiście, że można wysłać wiadomość do nieznajomej osoby, jeśli tylko takiej możliwości nie wyłączyła. Inna sprawa, że wiadomości trafiają do skrzynki "Inne", a nie do ogólnego, więc niektórzy mogą tego nawet nie zauważyć.