Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu (/Temat-szukam-ucziwej-dodatkowej-pracy-w-domu-96558)

Strony: 1 2


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - GoodLecki - 25-08-2014 10:51

To jak zielony jestes to nawet nie marnuj na to czasu . Napisz co potrafisz najpierw bo inaczej nie da się doradzić ?


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - jabadaba - 25-08-2014 11:00

Konieczne jest wejście w linka już skróconego, bo to on zawiera w sobię reklamę, za której wyświetlenie potem jest tobie naliczane klik, a jak wiadomo każdy klik to pieniądz Wink

Polecam zapoznać się z prowadzeniem bloga tematycznego i zarobku na nim. Najlepiej jeśli masz jakieś hobby/pasję czy po prostu jakieś zwykłe zainteresowanie. Potem musisz to wszystko przerzucić na ładny czytelny tekst, postawić bloga( wordpress najlepszy), zoptymalizować go, wypozycjonować w google na dane frazy(np. jeśli twój blog jest o nauce samodzielnego myślenia to pozycjonujesz na frazy typu: myślenie, samodzielne myślenie, krytyczne myślenie, jak myśleć samodzielnie, dla czego ludzie nie myślą itp) które odnoszą się do tematyki, zainwestować trochę pieniędzy w reklamę i doszkolenie z zakresu pisania wciągających artykułów, pisania poradników czy nawet ebooków. Oczywiście dobranie odpowiedniego theme dla bloga, wtyczek, zrobienie bądź kupno/zlecenie stworzenia grafik/zdjęć na potrzeby bloga no i przede wszystkim regularne systematyczne prowadzenie bloga w jak najbardziej przystępnej formie dla czytelnika. A na koniec tego tortu dodaje się wisienkę w formie uzyskiwania zarobku z naszego bloga. Form wyciskania kasy z bloga masz wiele chociażby wyświetlanie reklam cpm/kontekstowych, programy partnerskie różnych firm/sklepów(nie myl z tymi moralnie nie poprawnymi tzw. programami pratnerskimi premium sms/sms mt), sieci afilacyjne, sprzedaż własnych usług związanych z tematyką bloga(np. w przypadku bloga o samodzielnym myśleniu, możesz sprzedawać poradnik samodzielnego myślenia), prowadzić kursy, webinary, wykłady, doradztwo osobiste i grupowe, możesz wysyłać oferty do szkół i placówek edukacyjno-rozwojowych oferty nt. swoich szkoleń, wykładów. itp opcji jest bardzo multum.
Mam nadzieję, że przyda ci się pomysł przeze mnie tutaj zaprezentowany.

Pozdrawiam i powodzenia


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - Duxone00 - 25-08-2014 12:02

(22-08-2014 13:53)Paweloss07 napisał(a):  Witam. Jako że pracuję tylko w nocy, to dzień mam wolny. Zacząłem rozglądać się za jakąś "uczciwą" pracą, którą będę mógł wykonywać w domu, lecz nie znalazłem nic interesującego. Składanie długopisów, opakowań ozdobnych itd... wyczytałem o tym troszku w sieci, i to raczej ściema jest, z opinii innych wypowiadających się. Czy istnieje jakaś uczciwa praca, bym wykonywał w domu? Najlepiej jakieś składanie, jeśli coś takiego "uczciwego" istnieje.

jeżeli zaś zarabianie przez kompa to na pewno znajdziesz coś dla siebie w dziale Zbiór serwisów zarobkowych

i przejrzyj ten dział Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet

natomiast jeżeli myślisz o zarobku ale nie przez kompa a składaniu czegoś itp itd to tylko i wyłącznie chałupnictwo z euro-zoo
dostajesz 100 kartonów psich chrupek Big Grin i pakujesz je do małych opakowań przed tym każdą sztukę ważąc Wink


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - Paweloss07 - 26-08-2014 13:08

euro-zoo, możesz podać jakieś namiary na ofertę pracy? Wink