Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu (/Temat-szukam-ucziwej-dodatkowej-pracy-w-domu-96558)

Strony: 1 2


szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - Paweloss07 - 22-08-2014 13:53

Witam. Jako że pracuję tylko w nocy, to dzień mam wolny. Zacząłem rozglądać się za jakąś "uczciwą" pracą, którą będę mógł wykonywać w domu, lecz nie znalazłem nic interesującego. Składanie długopisów, opakowań ozdobnych itd... wyczytałem o tym troszku w sieci, i to raczej ściema jest, z opinii innych wypowiadających się. Czy istnieje jakaś uczciwa praca, bym wykonywał w domu? Najlepiej jakieś składanie, jeśli coś takiego "uczciwego" istnieje.


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - kuba48 - 22-08-2014 13:55

Buxy surfbary itd Big Grin


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - Paweloss07 - 22-08-2014 14:01

A coś prócz buxów, surfów?


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - yazir - 22-08-2014 14:10

Programy Partnerskie banków, sklepów, serwisów z ebookami.
Handel taniej kupię drożej sprzedam

Oraz polecam przeczytanie Smile
http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Odp: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - Damkofr - 22-08-2014 14:19

Jakas strona i adsense.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - edikiu - 24-08-2014 15:29

za buxy i surfbary szkoda nawet się brać odmóżdżające zajęcie a w dodatku bez refów wiele tam nie zarobisz. Polecam sieci afiliacyjne jak afiliant, ad4mmo lub zagraniczne sieci cpa


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - MistGun - 24-08-2014 15:51

PaidVerts.com . A jak nie to handel grami Smile


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - lolekxp - 24-08-2014 21:01

jeśli jakieś pojęcie o tworzeniu stron i istnieniu w internecie to polecam nawet PPA, jesli jest pomysl na real content to wtedy gruba kasiura jest, a jesli troszke mniej wiedzy to polecam sprobowac moze z skracaniem linkow (widze ze na forum shorte.st zrobilo sie popularne) czy tez moze google adsense, znasz sie na naprawianiu kompow np. tworzysz stronke z jakimis ciekawostkami, tutorialami jak np. naprawic sobie kompa, jak juz stronka bedzie miala troche czasu i bedzie na nia wchodzilo troche ludzi dziennie to wtedy mozna podpiac reklamy od googla Cool


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - notentego - 24-08-2014 21:38

Pisz książkę, a potem ja wydaj Big Grin


RE: szukam ucziwej dodatkowej pracy w domu - Paweloss07 - 25-08-2014 10:04

W pisaniu książek to ja dobry nie jestem Big Grin O co konkretne chodzi z handlem grami? Jakiś tutorial by się przydał mały, bo kompletnie zielony jestem. Kolega wyżej zaproponował. Oczywiście zainteresuje się tym, jak i skracaniem linków, ale między czasie, będę rozglądać się za czymś lepszym.

Zarejestrowałem się na shorte.st
Czy żeby zarobić na tym, to konieczne jest wejście z linka, już skróconego, czy wystarczy, że z "głównego" linka zaczną wchodzić osoby?