Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upload filmów - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Upload filmów - pytanie (/Temat-Upload-filmow-pytanie-96555)



Upload filmów - pytanie - sprzetok - 22-08-2014 13:16

Witajcie, nie chcę was zanudzać kolejnymi dziwnymi pytaniami. Ostanie może już
Postanowiłem dać trochę czasu swoim pomysłom i postawiłem sobie dwie strony z filmami. Są one wy pozycjonowane na 2-3 stronę Gogola.
Naradzie zarabiam na odnośnikach do sorter st. Przynosi to powolny zysk, mały około 40-50 wejść dziennie, ale jakiś jest.
Chciałbym poszerzyć to o możliwość pobierania z takich serwisów jak catshare itp. żeby te linki były wiarygodne a ludzie wracali do serwisu.


Czy ktoś mógłby mi poradzić, jaki serwis wybrać? Chodzi mi bardzo o dobry upload , gdyś z tego, co sprawdzałem catshare ma niecałe 50 kilo. Laczek mam 2 MB up.

Dziękuje za poradę, może ktoś mógłby mi pomoc i zuploadowac trochę filmów? Aktualnie mam 150 filmow dziennie dodaje około 200 filmów z różnych kategorii. Planuje tez postawić stronę z grami itp.

Dziekuje za porady
¬¬¬¬


Upload filmów - pytanie - Hybrid1990 - 19-07-2018 22:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.