Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zablokować możliwość wyłączenia JavaScript na stronie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Jak zablokować możliwość wyłączenia JavaScript na stronie? (/Temat-Jak-zablokowac-mozliwosc-wylaczenia-JavaScript-na-stronie-96526)



Jak zablokować możliwość wyłączenia JavaScript na stronie? - fastrets - 22-08-2014 09:43

Witam.

Na stronie mam pododawane skrypty które między innymi blokują kopiowanie tekstu ze stronki itp, ale zauważyłem że pewna osoba wchodzi na moją stronkę przez proxy oraz używa opcji do wyłączania skryptów.

Gdy taka osoba wyłączy obsługę skryptów na mojej stronie to bez problemu może sobie skopiować artykuły itp z mojej strony. Wiem że jest taka możliwość , zrobienia takiej blokady która ma na celu uniemożliwienie przeglądania strony gdy obsługa javascript zostanie wyłączona.

Moje pytanie brzmi jak tego dokonać?


RE: Jak zablokować możliwość wyłączenia JavaScript na stronie? - Radiant - 22-08-2014 10:45

noscript


RE: Jak zablokować możliwość wyłączenia JavaScript na stronie? - fastrets - 22-08-2014 11:09

Dzięki działa


RE: Jak zablokować możliwość wyłączenia JavaScript na stronie? - linoskoczek - 22-08-2014 11:09

już nieważne Big Grin


RE: Jak zablokować możliwość wyłączenia JavaScript na stronie? - rachman - 18-11-2014 01:41

W css możesz dodatkowo zablokować kopiowanie - ale tylko na stronie, nie ze źródła strony.
noscript najlepszy ale też istnieją przeglądarki ignorujące ten znacznik.
Ogólnie to nie da się zabezpieczyć bo może stronę ściągnąć i kod źródłowy podejrzeć. Chyba że go zaszyfrujesz...