Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Call of Juarez - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Call of Juarez (/Temat-Call-of-Juarez-9650)

Strony: 1 2


Call of Juarez - Elhi4rd - 02-07-2010 00:32

Pozwolę posłużyć się krótką recenzją (multiplayer) kolegi :


"Słów kilka o grze. Jest to western, polskiej firmy Techland. Po grze nie można spodziewać się cudów, a jednak gra wciąga. No ale nie o tym mowa. W multi mamy klasy :
- Strzelec (Strzelba, i dwa rewolwer)
- Rewolwerowiec (dwa quickshootery i dwa TNT)
- Górnik ( obrzyn, jakiś rewolwer, 5 TNT )
- Snajper (snajperka i ranger)
Oczywiście niektóre serwery mają mody które zmieniają całkowicie bronie, odejmują lub dodają.

Gracze są podzieleni na dwie strony Bandytów i Szeryfów. Są cztery tryby gry Skirmish - drużynowa sieczka, Roberry- podobnie jak Skimish tylko że bandyci muszą ukraść worek złota, deathmatch- tu nie muszę tłumaczyć, Goldrush- Deathmatch ze zbieraniem sztabek złota. Co do map. Map mamy dużo od kanionów, po miasta przez wzgórza . Wybór jest duży. Niestety w grze występuje tkz. outmap (Wyjście za mapkę). Nie dość że na najlepszych mapach, to jeszcze dający dużą przewagę.Na serwerach clanowych ( =GSF=, =FF=, THK| ) wystarczy napisać na xfire i nasz przyjemny kolega który outmapuje/cheatuje dostanie bana.Wspomnę także że trudno znaleźć tu tkz. noobów. Grają tylko dobrzy gracze.
Za co należy pochwalić grę ? Oczywiście za klimat, no i jakby tu nazwać system strzelania xD.
Należy także chwalić fanów którzy zakładają klany które na dobre zostają w tej grze.

Ocena 7/10

+ Klimat
+ "System strzelania"
+ Dużo map
+ Jeżeli będziesz grał na serwerach klanowych nie spotkasz spamera czy większego cheatera/outmapera
+ Clany, Clany i jeszcze raz Clany

- Balans klas
- Outmapy (błędy na niektórych mapkach)
- Częste lagi."


W sumie chodzi mi o zareklamowanie naszej strony z modami do CoJ'a (w przyszłości CoD'a 4).Jeżeli chociaż trochę zainteresował Cię ten krótki wpis, śmiało ściągnij gierkę przetestuj.(Praktycznie brak zabezpieczeń)

Nasz najnowszy mod : http://www.youtube.com/watch?v=-E3uV_VkoJE Oglądaj w HD. Strona : http://www.kt.laa.pl

Jeżeli taka reklama nie wchodzi w grę na tym forum, szczerze proszę o warna ;-).


RE: Call of Juarez - Royside - 02-07-2010 09:37

Polecam grę bo jest warta uwagi , może CoJ 1 MP troszkę niedopracowany ale i tak da się grać , no i gra nie ma żadnych zabezpieczeń więc możesz śmiało na piracie śmigać.


RE: Call of Juarez - Magnus - 02-07-2010 21:38

Słyszałem o tej gierce... Dużo osób mówi ,że super gra. Również tak uważam.


RE: Call of Juarez - pespe - 02-07-2010 21:42

Grałem w nią Smile podoba mi się polecam Smile


RE: Call of Juarez - Royside - 02-07-2010 21:51

Chociaż MP w CoJ 2 jest lepszy.


RE: Call of Juarez - Elhi4rd - 03-07-2010 12:59

Niestety mało osób w CoJ'u 2 gra.W jedynce, sam jestem w klanie (=GSF=) i po prostu nie mogę odejść od tej gierki.Codziennie gramy świetne wojny.Co najważniejsze, zawsze dobrze bawimy się na ts'ie.


RE: Call of Juarez - sykus14 - 03-07-2010 14:31

Ja grałem w obie w singla i obie przeszedłem, jednak jedynka bardziej mi sie podobała. xD


RE: Call of Juarez - Aceq - 03-07-2010 20:33

grałem w nią super giera


RE: Call of Juarez - koyot - 27-08-2010 11:38

Witam ja tez polecam grę gram w nią jest super zwłaszcza multiplayer i jest mnóstwo klanów jak na 1 serie call of jurez


RE: Call of Juarez - zibi2400 - 27-08-2010 11:48

Grałem w demo na brata laptopie.
Mam też pełną ale mi nie pójdzie .