Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) (/Temat-Kopalnia-zlota-Broofie-go-SUB-SMS-96495)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 02-09-2014 19:45

Wczoraj był spoko dzień, trochę zł wpadło Lol Ponad 60% to nowe leady/subskrypcje. Odnowień wpadło nie wiele.

[Obrazek: dz1.jpg]

pokerface


[Obrazek: dz2.jpg]

Ujmę to jednym słowem- niemożliwe... Licznik leadów stoi w miejscu od godziny 15, ale jestem przekonany, że wina leży po stronie Eforsy. Ten sam sposób, to samo miejsce a różnica w leadach wynosi ponad 20. Do tego serwer nie wyrabia i odczuwa się lekkie lagi.
Pozdrawiam =)


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - piotrekprorok - 05-09-2014 11:24

Dobrze Ci idzie Wink Powodzenia i jeszcze większych zarobków Wink


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 05-09-2014 12:04

Od ostatniego posta trochę minęło, więc czas przedstawić wyniki z ostatnich paru dni:


[Obrazek: 85193050721237337448.jpg]

Wczorajszy dzień troszkę odpuściłem, bo byłem zmęczony do tego musiałem gdzieś jechać, natomiast dzisiaj mam nadzieję, że wpadnie troszkę leadów i nadrobię wczorajszy dzień. Mam w planach założyć jakąś stronkę pod pustą ofertę aby mieć pasywny przychód lecz jestem w tym kompletnie zielony...
Podsumowując ostatnie dni, nie jest najgorzej.


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 07-09-2014 18:07

Kolejne rekordy ;>

[Obrazek: 31375781574382343143.jpg]

Nie spodziewalem sie takiego przyplywu nowych leadow (50) w jeden dzien. Jutro poniedzialek, mam nadzieje, ze wpadnie w miare duzo odnowien Smile
Co do strony to staram sie to ogarnac, choc nie wiem czy dam rade z racji iz nigdy sie tym nie interesowalem.


Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.