Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) (/Temat-Kopalnia-zlota-Broofie-go-SUB-SMS-96495)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 27-08-2014 16:47

(27-08-2014 16:19)fato napisał(a):  
(26-08-2014 20:22)broofie napisał(a):  Postanowilem na jakis czas zmienic stawke na 2.50zl. Tym samym pobilem swoj rekord UU oraz leadow. Jutro sie okaze ile odnowien mi z dzisiaj wpadnie. Rano wrzuce screena Smile

Tapniete z telefonu

czekam Smile
Mając okazję, chciałbym powiedziec, ze do tej pory wpadly mi tylko 2 odnowienia z 24/25 Undecided Coś jest nie tak. Moze do rana mi jeszcze jakies wpadna.
Co do Aureon Sub`a to widze w nim potencjal. Mozliwe, ze sie tam przeniose na stale jak dodadza nowe programy.

Edit: na 2 sie skonczylo :>


Odp: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 28-08-2014 18:14

Postanowilem zrobic ze swojego dziennika tygodnik. Oczywiscie jesli macie jakies pytania walcie smialo Smile W kazdy poniedzialek bede dodawac podsumowanie tygodnia.

Tapniete z telefonu


Odp: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 31-08-2014 15:31

Hej.
Ozywilem nieco swoja nisze. Jutro czuje duzy przyplyw nowych leadow. Zmienie rowniez sposob wrzucania postow wzorujac sie na innych. Z tygodnika rezygnuje, jezeli nisza faktycznie stanie na nogi, bede wrzucac posty codziennie.
Pozdrawiam.

Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - fato - 31-08-2014 21:00

hehe zebys sie nie zdziwil z tymi odnowieniami Smile
powodzenia


Odp: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 31-08-2014 22:34

Nic o odnowieniach nie pisalem. Stawiam na max 2, no moze 3, ale jako, ze jutro jest 1. dzien miesiaca to moze wiecej wpadnie. Po prostu moja nisza ma najwiekszy popyt w poniedzialki, dlatego mysle, ze wpadnie duzo- powtarzam- NOWYCH leadow.

Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - Jacuss - 31-08-2014 22:45

dzięki Tobie wpadłem na super pomysł!


Odp: RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 31-08-2014 22:46

(31-08-2014 22:45)Jacuss napisał(a):  dzięki Tobie wpadłem na super pomysł!

No to lepiej rejestruj sie z mojego refa Jerk2
A tak na powaznie to jestem ciekaw co tam wymysliles Smile

Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - Jacuss - 31-08-2014 22:50

Jutro kupie domene i zoabczymy Big Grin daj refa


Odp: RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 31-08-2014 22:54

(31-08-2014 22:50)Jacuss napisał(a):  Jutro kupie domene i zoabczymy Big Grin daj refa

Z wielka checia i zaszczytem przekazuje Ci ten oto link w twoje rece. Niech Bog bedzie z Toba! http://eforsa.pl/?ref=4cb8b4f6 Big Grin
Pochwal sie rezultatami ^^
Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 01-09-2014 15:10

Magiczna liczba tysiąca złotych przebita.
W 14 dni zarobiłem 1008zł, co daje 72zł/dzień.
[Obrazek: 1a2.jpg]
Od dzisiaj zaczynam kolejną turę (? nie moge znaleźć poprawnego słowa). Powyższy screen dołączam do pierwszego postu jako podsumowanie miesiąca. Cel? Zarobić jak najwięcej. Nie ustalam minimum, nie wiem też czy czas pozwoli na wrzucanie codziennie nowych postów.
Jeśli chodzi o wcześniej wymienione serwisy zarobkowe (sub/prem SMS) to czekam na nowe Programy w serwisie AureonSub. Firesub sobie darowałem.