Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) (/Temat-Kopalnia-zlota-Broofie-go-SUB-SMS-96495)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 24-08-2014 10:51

Cel: 52,50/30

23.08.2014
[Obrazek: dowod.jpg]

Najwyzsza konwersja jaka dotychczas mialem. Wszystkie leady wpadly z automatu ;x


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - ravienne - 24-08-2014 11:14

Zycze powodzenia: ) zajrze tu jeszcze; P


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - fato - 24-08-2014 15:07

ooo proszęSmile gratki


Odp: RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 24-08-2014 17:20

(24-08-2014 11:14)ravienne napisał(a):  Zycze powodzenia: ) zajrze tu jeszcze; P
Zapraszam i dziekuje.

Od jutra testuje serwis firesub.pl. Oferty wygladaja w miare atrakcyjnie, zobaczymy jak to bedzie z konwersja. Jezeli leady beda utrzymywac sie na atrakcyjnym dla mnie poziomie, to bede starac sie o podwyzszenie stawki za leada i zostane tam na dluzej.
Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 25-08-2014 19:36

Joł joł. Wczoraj (jak to w weekend) troszke opierdzielanka bylo, co widac pod spodem. (24.08.2014)
[Obrazek: dowod1.jpg]
To co widzicie z dzisiaj, zadnego odnowienia, wszystkie leady to nowe suby. Pewnie do polnocy jeszcze cos wpadnie.

Dzisiaj natomiast- tak jak mowilem- przystapilem do testu firesuba. Poczytalem troche o tym serwisie, zalozylem konto, pospamowalem, niestety z kiepskim rezultatem. Nie powiem dokladnie ile leadow wpadlo przy ilu wyswietleniach aby nie robic zlej reklamy, lecz bardzo mi sie to nie oplacalo.


Cel:

Przynajmniej juz wiem, ze dzisiejszy cel zaliczony Huh


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - polokk - 25-08-2014 20:09

Ja jedynie się mogę domyślać co to za pusta oferta Big Grin strasznie dużo ją widać na fb (jeśli się nie mylę oczywiście) - o dziwo zero opinii, że to spam, fake itd.

Tak czy inaczej gratki takich wyników, mogę pozazdrościć, ale myślę, że do środy też ruszę z paroma swoimi niszami, bo ostatnio to się przezrzuciłem na freebiz'a a eforse zaniedbałem ;p


Odp: RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 25-08-2014 20:45

(25-08-2014 20:09)polokk napisał(a):  Ja jedynie się mogę domyślać co to za pusta oferta Big Grin strasznie dużo ją widać na fb (jeśli się nie mylę oczywiście) - o dziwo zero opinii, że to spam, fake itd.

Tak czy inaczej gratki takich wyników, mogę pozazdrościć, ale myślę, że do środy też ruszę z paroma swoimi niszami, bo ostatnio to się przezrzuciłem na freebiz'a a eforse zaniedbałem ;p

Hehe, dzieki, staram sie jak moge Smile
Rowniez zycze dobrych wynikow!

Rekord pobity! Jutro wrzuce screena, bo panowie po drugiej stronie dopiero sie rozkrecaja impreza

Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 26-08-2014 08:31

1h spamu, a o to wyniki (25.08.2014):
[Obrazek: dowod3.jpg]

Niestety, moja nisza jest bliska wygasnieciu, natomiast bede sie starac utrzymywac ja przy zyciu Lol

Cel:172.50zł/50zł


Odp: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 26-08-2014 20:22

Postanowilem na jakis czas zmienic stawke na 2.50zl. Tym samym pobilem swoj rekord UU oraz leadow. Jutro sie okaze ile odnowien mi z dzisiaj wpadnie. Rano wrzuce screena Smile

Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - fato - 27-08-2014 16:19

(26-08-2014 20:22)broofie napisał(a):  Postanowilem na jakis czas zmienic stawke na 2.50zl. Tym samym pobilem swoj rekord UU oraz leadow. Jutro sie okaze ile odnowien mi z dzisiaj wpadnie. Rano wrzuce screena Smile

Tapniete z telefonu

czekam Smile