Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana telefonu porada. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zmiana telefonu porada. (/Temat-Zmiana-telefonu-porada-96492)



Zmiana telefonu porada. - Rafiks1992 - 21-08-2014 18:47

Bry Wink mam maly dylemat nie wiem czy dorastam czy co ale zaczal mnie nudzic moj aktualny telefon - Galaxy Ace 2. Kupilem go kilka miesiecy temu wczesniej mialem takze Galaxy ale Mini2 ktory sie pewnego fajnego dnia tak zepsul ze ekran caly czarny telefon jakby wylaczony ale caly czas wibrowal... Nie zostal do dzis naprawiony nie wiem co sie z nim teraz dzieje pewnie jest tam gdzies na zlomowisku Tongue wracajac do tematu posiadam smartfona ace 2 i chcialbym ten telefon zmienic. Znudzilo mnie przegladanie fejsa przegladarka tez malo potrzebna jedyne co na tym telefonie robie to slucham muzyki rozmawiam pisze sms i uzywam GPS'a z ktorym mam problemy dlatego wlasnie chcialbym zmienic ten telefon.

Interesuje mnie normalny standardowy zwykly telefon i zastanawiam sie nad Nokia E52. Co Wy na to? Moze ktos moglby polecic jakis podobny?

Link do tej nokii: http://www.telepolis.pl/telefony/nokia-e52,4,2,1567.html

Cena to około 350zł. Prosze o opinie Wink


RE: Zmiana telefonu porada. - biol1y - 29-08-2014 11:22

Nokia to zawsze dobry wybór, szczególnie te starsze modele


RE: Zmiana telefonu porada. - Vesania00 - 09-05-2016 17:30

POlecam Samsung Galaxy S4. NIedrogi, a bardzo solidny.


Zmiana telefonu porada. - Artinesse - 11-04-2018 14:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.