Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? (/Temat-Aliexpress-Jak-wyglada-dostawa-96483)



Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? - Stalmer - 21-08-2014 15:23

Witam !
Jak np. kupie sobie 1 pendrive 64 gb na aliexpress.com, który dostarczany jest china air mail, to jak wygląda dostawa tego czegoś do domu ? Pendrive przynosi do mnie listonosz czy co ? Pozdrawiam.


RE: Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? - Artinesse - 21-08-2014 15:27

Tak przynosi listonosz. Jak sprzedawca wyślę Ci paczkę to najpierw najlepiej jest sobie sprawdzać tracking na china post a jak już przesyłka trafi do Polski to na stronie poczty polskiej. Przynajmniej będziesz wiedział kiedy spodziewać się paczki w domu.


RE: Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? - VoreCC - 21-08-2014 15:38

Zamawiałem tam słuchawki, koperta była na tyle mała że poprostu po ok. 3 tygodniach znalazłem je w skrzynce Wink Z pendrive'm pewnie będzie podobnie


RE: Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? - Stalmer - 21-08-2014 15:47

Ok dzięki. ;D


RE: Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? - ravienne - 23-08-2014 16:55

polecam zamawianie z aliexpress do polski Smile
zamówilam 2 telefony i z obydwoma nie było problemu z dostawą. dostawa darmowa, bez naliczenia cla Tongue


RE: Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? - jimback - 23-08-2014 20:04

Dostawa w dużej mierze zależy od tego kiedy chińczyk wyśle paczkę, najczęściej trwa to do tygodnia, chociaż ostatnio wysłał moją na następny dzień dlatego po tygodniu była już u mnie w skrzynce. Z mojego doświadczenia najczęściej idą około 2 tygodnie.


Aliexpress - Jak wygląda dostawa ? - daniel42na - 24-08-2014 11:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.