Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Freebiz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto Freebiz (/Temat-Konto-Freebiz-96458)



Konto Freebiz - rozekrr - 21-08-2014 10:55

1.Nazwa przedmiotu : Konto Freebiz
2.Opis przedmiotu : Stan konta to 238,50 zł sprzedam za 200 zł po odliczeniu podatku zawsze coś zarobisz. Kwota nabita w normalny sposób, nic nie zostało odjęte. Jeżeli nie sprzedam to sam wypłacę, jednak potrzebuję tej gotówki na już, a nie wiem kiedy została by do mnie wysłana.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 200 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy


RE: Konto Freebiz - BloNdyN - 21-08-2014 13:09

Nie zgodze sie ze zarobi. Po 238.50 - 42.93(podatek) daje nam 195.57 takze jest na minusie jakby ten podatek zaplacil. Takze watpie czy ktos sie znajdzie, chyba ze bys sie na mniej zgodzil jakby Cie interesowalo 160?


RE: Konto Freebiz - rozekrr - 21-08-2014 13:15

Człowieku Ty chyba masz coś z głową tak? W każdym temacie odnośnie sprzedaży konta piszesz swoje wypociny z podatkiem. Jeżeli Cię to nie interesuje to nie udzielaj się tymi bezsensownymi wpisami bo każdy chyba potrafi wyliczyć.

Po drugie, napisałem że jeżeli nie sprzedam to sam wypłacę, a za 160 zł to kup sobie coś do czytania, tak abyś to mniej czasu miał na przeglądanie tematów w dziale SPRZEDAM Smile

Bez odbioru.


Konto Freebiz - daniel42na - 21-08-2014 19:32

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.