Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? (/Temat-Kopiowanie-calego-bloga-cudzego-czym-96449)

Strony: 1 2


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - arturozo - 17-09-2014 12:16

(16-09-2014 11:36)daniel42na napisał(a):  Treść takich blogów sama w sobie jest zwykle mało legalna więc... jedyne czego można się bać to kary od google i zerowego ruchu.

Właśnie tworzę bloga pod sub sms (nie kopiuje od nikogo żadnych treści) i chciałbym dowiedzieć się co dokładnie masz na myśli?


Odp: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Tochkan - 17-09-2014 13:30

Wielki kij Ci w oko za kopiowanie postow

by Tapatalk 2


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Spamer-pl - 26-09-2014 12:36

(20-08-2014 22:03)Spamer-pl napisał(a):  Poszukuje pluginu lub tez programu pod win którym skopiuje dany dział danego bloga chodzi mi o np jakieś 1k postów (1 obrazek i około 30 wyrazów)
czytniki RSS czy też Feed nie radzą sobie bo po wejściu tam jest tylko 10-15 ostatnich postów a nie wszystkie.

Jakieś pomysły?

Wracając do tematu kto z was na swoim blogu posiada ponad 1000 postów z kategorii AAA i ponad 6500 z kategorii BBB

miałem zamiar skopiować, skopiowałem i jest bobrze
a wy od razu trzęsiecie portkami że to akurat twojego bloga chce skopiować bo masz na nim zaledwie 15 wpisów do tego nie potrzebował bym programu tylko ręcznie wycharatał co potrzebuje modyfikując twoje treści.


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - joggi89 - 05-11-2014 13:23

najlepiej samemu tworzyć artykuły a nie kopiować!


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Spamer-pl - 18-11-2014 16:56

(05-11-2014 13:23)joggi89 napisał(a):  najlepiej samemu tworzyć artykuły a nie kopiować!

Zależy co masz na myśli jaki typ bloga to warto samemu
ale w moim przypadku samemu nie miało miejsca.
na ponad 50 stron jakich znalazłem z moją tematyką wszystkie mają ten sam temat i tą samą treść bo inaczej się nie da co z tego że sam wyklikałbym 1k i 6k postów jak po wejściu w mojego bloga niczym by się nie wyróżniał od pozostałych ???
Temat: Numer - nazwa(kraj)(region)
Treść: obrazek
Numer:
Nazwa:
Kraj:
Region:
Skrócona nazwa:
Rozmiar:

(i co tu wymyślać w pisaniu skoro na wszystkich stronach jest to samo tak wiem wy bajko pisarze byście napisali co najmniej po 1 rozdziale do każdego newsa tylko pytanie po co ?)

Link: zmienny lecz nie zawsze

osoby co miały taki rozkład na stronie mogą się bać ale nie sądzę by się chociaż jedna znalazła Smile