Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? (/Temat-Kopiowanie-calego-bloga-cudzego-czym-96449)

Strony: 1 2


Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Spamer-pl - 20-08-2014 22:03

Poszukuje pluginu lub tez programu pod win którym skopiuje dany dział danego bloga chodzi mi o np jakieś 1k postów (1 obrazek i około 30 wyrazów)
czytniki RSS czy też Feed nie radzą sobie bo po wejściu tam jest tylko 10-15 ostatnich postów a nie wszystkie.

Jakieś pomysły?


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - kmike - 21-08-2014 09:11

Najlepiej napisać jakiegoś crawlera, php ma bardzo wygodną klasę do parsowania kodu HTML stron i wyciągania czego tylko zapragniesz.
http://simplehtmldom.sourceforge.net/


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Spamer-pl - 21-08-2014 09:40

Dzięki za odp. ale nie mam pojęcia o czym do mnie piszesz a tym bardziej co mam zrobić na tej stronie czy też z pobranymi z tej strony plikami.


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - kmike - 21-08-2014 14:42

To jest biblioteka do php, nie gotowe narzędzie, ale wystarczą z 2 pętle i możesz dowolną treść ze strony.


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Spamer-pl - 21-08-2014 16:25

Jak pisałem poprzednio.
Dzięki za odp. ale nie mam pojęcia o czym do mnie piszesz a tym bardziej co mam zrobić ....

Ktoś ma jakieś inne pomysły programy


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Roro - 11-09-2014 22:12

(21-08-2014 14:42)kmike napisał(a):  To jest biblioteka do php, nie gotowe narzędzie, ale wystarczą z 2 pętle i możesz dowolną treść ze strony.

Podjąłbyś się takiego narzędzia ? Jeśli tak to walnij ceną na PW Wink


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - tixer - 13-09-2014 10:17

Spróbuj HTTrack Website Copier, mi zawsze kopiował co chciałem, ale nie wiem czy spełni twoje oczekiwania.


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - Spamer-pl - 13-09-2014 14:18

(13-09-2014 10:17)tixer napisał(a):  Spróbuj HTTrack Website Copier, mi zawsze kopiował co chciałem, ale nie wiem czy spełni twoje oczekiwania.

tego typu programow jest kilka ale nie o nie chodzi


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - DeNWu - 16-09-2014 11:26

Tak nawiasem to wiesz, że jeśli kradniesz treść to jesteś złodziejem i jak ktoś będzie na tyle miły to pójdzie z tym do sądu za naruszenie praw autorskich? Osobiście monitoruję czy w sieci nie ma przedruku moich treści, a jeśli są to od razu lecą maile ostrzegawcze, a jak to nie skutkuje to... Więc uważaj.


RE: Kopiowanie całego bloga (cudzego) czym? - daniel42na - 16-09-2014 11:36

Tu chodzi raczej o kopiowanie blogów postawionych w celu zarobku na PPA/CPA/SMS. Treść takich blogów sama w sobie jest zwykle mało legalna więc... jedyne czego można się bać to kary od google i zerowego ruchu.