Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Bot] Likeplus.eu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Bot] Likeplus.eu (/Temat-Bot-Likeplus-eu-96448)

Strony: 1 2 3


[Bot] Likeplus.eu - TechByte - 20-08-2014 21:30

Witam, chciałbym przedstawić wam bota do serwisu Likeplus.eu. Program został napisany w C#, przy użyciu requestów dzięki czemu prędkość lajków wynosi około jednego na 2-3s, chociaż jest to zależne od prędkości internetu.

Program został zatwierdzony przez Likeplus, tak więc nie musicie obawiać się o bana, ponadto system lajkowania działa trochę inaczej niż na likeplus dzięki czemu mamy mniejsze ryzyko na bana.

Jakby ktoś był zainteresowany wersją testową i dalszymi informacjami, zapraszam na strone: http://www.likeplusbot.tk/

EDIT: Konta Facebook, które dodajecie do programu muszą być wcześniej połączone z waszym kontem Likeplus. W razie problemów piszcie.

Cena programu: 150zł
Kontakt: PW, GG: 4603727, E-Mail: [email protected]


RE: [Bot] Likeplus.eu - TechByte - 21-09-2014 15:45

Promocja! 3 pierwsze osoby dostaną bota za 200zł. Kwota nie jest duża biorąc pod uwagę, że wróci się po paru tygodniach.

Moje wypłaty przy około 6 kontach:
[Obrazek: 2lkp955.jpg]


RE: [Bot] Likeplus.eu - maku151 - 22-09-2014 11:33

Drogo, jaka ostateczna cena?


RE: [Bot] Likeplus.eu - TechByte - 22-09-2014 14:57

(22-09-2014 11:33)maku151 napisał(a):  Drogo, jaka ostateczna cena?

Biorąc pod uwagę możliwości zarobku na tej stronie to nie wydaje mi się, że jest to dużo. Poza tym oprócz możliwości zarobkowej zawsze mamy zapas punktów na promowanie własnej strony. Mogę ewentualnie obniżyć do 180zł dla 3 pierwszych osób.


RE: [Bot] Likeplus.eu - TechByte - 23-09-2014 17:53

Promocyjna cena już tylko dla 2 osób.


RE: [Bot] Likeplus.eu - bolo9797 - 23-09-2014 18:40

Botka moge polecic w 100%!!! Smile
Smiga idealnie , a cena moze sie zwrocic juz po tygodniu.


RE: [Bot] Likeplus.eu - Layzus - 23-09-2014 20:37

da rade do bota dodac opcje "pętla"? ze jedzie tak w kolko bez stopu z lajkami?


RE: [Bot] Likeplus.eu - Szrejter - 23-09-2014 21:21

On tak dziala przeciez masz funkcje dodania kilku kont


RE: [Bot] Likeplus.eu - TechByte - 23-09-2014 21:46

No tak, jak dodasz więcej kont to na każdym po kolei doda tylko lajków ile wynosi dzienny limit na likeplus.

PS: To doładowanie na screenie zostało już zrealizowane, więc czas oczekiwania na nagrody to około 2dni


RE: [Bot] Likeplus.eu - Layzus - 24-09-2014 18:05

Nie nie Tongue zle mnie zrozumiales, chodzi mi o to. Chodzi mi o to ze jak bot juz przejdzie wszystkie konta to robi na wszystkie konta "reset" i od pierwszego konta leci bot pętlą taką. Poniewaz bot lajkuje i jak dojdzie do ostatniego konta to mozna go puscić znowu od nowa i pare lajkow wbija caly czas .