Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam pomysłów na bota. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam pomysłów na bota. (/Temat-Szukam-pomyslow-na-bota-96442)

Strony: 1 2


Szukam pomysłów na bota. - marek677 - 20-08-2014 19:57

Cześć,
Jak piszę w złym dziale (a pewnie tak jest) to proszę o przeniesienie Big Grin

Anyway, szukam kogoś, kto ma jakiegoś pomysła na bota. Z ciekawości zajrzałem w temat z ask.fm botem ... i jakoś nie spodobała mi się jego zawrotna prędkość. Więc przysiadłem do C# (pierwszy raz!) i udało mi się coś nakodzić w jedną nockę. Efekt: http://scr.hu/0kyn/9k2n7


Aplikacja zdaje się nie wysypywać (to jedna z zalet) - jednakże dalej nie chciało mi się zrobić funkcji, która by zatrzymywała ściąganie użytkowników.
Poza tym zdaje mi się że prędkość działania też nie jest zła.

Wracając do tematu: Jeśli macie jakieś pomysły na boty, to walcie śmiało, a może którejś z bezsennych nocy coś się wymyśli. A... no i dalej nie umiem captchy rozwiązywać - przerasta mnie to troszkę, nawet nie bardzo wiem jak się za to zabrać - pewnie podejscie heurerystyczne byłoby spoko.

Swoją drogą, jeśli znalazłby się ktoś tak miły, żeby wesprzeć swoją wiedzą - proszę o kontakt, czy to na pw czy na gg:9354942

Pozdrawiam,
Marek677


RE: Szukam pomysłów na bota. - VoreCC - 20-08-2014 20:05

Jak zrobisz bot do facebooka na rozsyłanie zaproszeń wszystkim osobom z którymi mamy wspólnych znajomych (wtedy jest to mniej podejrzane) ale nie tak że leci skryptem i 100 na sekundę bo międzygwiezdny ban Tongue to chętnie za niego zapłacę


RE: Szukam pomysłów na bota. - Admine - 20-08-2014 21:13

VoreCC na 99% tutaj też dostaniesz jakieś blokady itd. Wink


RE: Szukam pomysłów na bota. - TechByte - 20-08-2014 21:19

Po pierwsze jak chcesz osiągnąć prędkość w swoim bocie to nie rób tego w WebBrowser


RE: Szukam pomysłów na bota. - marek677 - 20-08-2014 23:00

pierwszy program w C#, co zrobisz jak nic nie zrobisz. Jak na razie ma działać. Jeśli nie w Webbrowser, to w czym?


RE: Szukam pomysłów na bota. - TechByte - 21-08-2014 09:44

Requestami, ale to wymaga większej analizy stron do których piszesz program


RE: Szukam pomysłów na bota. - marcin0409 - 21-08-2014 11:48

Ja polecam zapoznać się z tematem Gecko


RE: Szukam pomysłów na bota. - lokiloco - 21-08-2014 12:12

jak możesz to zrób program któy wyciągnie adresy email z odebranych na poczcie gmail i zapisze do txt Smile


RE: Szukam pomysłów na bota. - bolo9797 - 21-08-2014 13:06

Zawrtotna prędkość w przeglądarce ;D??
Radze poczytać o requestach i wątpię wtedy zebys w jedna noc napisał bota.


RE: Szukam pomysłów na bota. - marek677 - 21-08-2014 21:25

Znaczy powiem wam szczerze jak było - zawrotna prędkość, w porównaniu do tego co znalazlem w necie osiągnąłem i tak, więc jestem zadowolony. Czeba się dalej edukować, to może coś z tego będzie.