Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Playstation Plus subskrypcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Playstation Plus subskrypcje (/Temat-Playstation-Plus-subskrypcje-96405)



Playstation Plus subskrypcje - stfurca - 20-08-2014 11:05

Siemka Wink

Mam dość duży gift balance na amazonie i z miłą chęcią się go pozbędę - zamieniając go na złotówki Wink I pomyślałem, że mógłbym kupić kody do Playstation Plus i sprzedać je. Oczywiście ceny nie byłyby duże bo nie chodzi mi tu o zarobek tylko zamianę dolarów na złotówki. Wiem, że może mam mało reputów i niezbyt dużo postów ale nie chcę wyłudzić od nikogo pieniędzy.

Mogę kupić każdą subskrypcję (miesięczną, 3 miesięczną, roczną itp), gift cardy do ps store.
W grę wchodzą również karty do xboxa itp...

CENNIK

Z racji tego, że kurs dolara wynosi 3,15 zł to:
PS PLUS na rok (49,99$) = 158 zł
PS PLUS na 3 miesiące (17,99$) = 58 zł
XBOX LIVE 1 rok (47$) = 148 zł
XBOX LIVE 3 miesiące (24,90$) = 79 zł
XBOX LIVE 1 miesiąc (7,99$) = 26 zł

Ceny wziąłem z Amazona. Ze swojej strony zaokrągliłem ceny w górę - o 1 zł max.

A co do gift cardów to będzie wyglądać podobnie - jak ktoś będzie zainteresowany gift cardami to niech tu napiszę to mu podam cenę.

Jeżeli ktoś mi nie ufa to mogę również wystawić dany kod na allegro.

Oczywiście co do ceny to można negocjować - mogę z niej trochę zejść

Czekam na chętnych


RE: Playstation Plus subskrypcje - rBartek - 20-08-2014 11:06

(20-08-2014 11:05)stfurca napisał(a):  Siemka Wink

Mam dość duży gift balance na amazonie i z miłą chęcią się go pozbędę - zamieniając go na złotówki Wink I pomyślałem, że mógłbym kupić kody do Playstation Plus i sprzedać je. Oczywiście ceny nie byłyby duże bo nie chodzi mi tu o zarobek tylko zamianę dolarów na złotówki. Wiem, że może mam mało reputów i niezbyt dużo postów ale nie chcę wyłudzić od nikogo pieniędzy.

Mogę kupić każdą subskrypcję (miesięczną, 3 miesięczną, roczną itp), gift cardy do ps store.
Czekam na chętnych. A co do ceny to jest do dogadania Wink

A do xboxa tez da rade?


RE: Playstation Plus subskrypcje - stfurca - 20-08-2014 11:08

Hmm no też dałbym radę Wink

Ogólnie to mogę kupić tam każdą rzecz jaką kto chce Wink


RE: Playstation Plus subskrypcje - rBartek - 20-08-2014 11:12

Może najlepiej podaj cennik w temacie. Po co odpisywać na setki PW.


RE: Playstation Plus subskrypcje - stfurca - 20-08-2014 11:21

Proszę o usuniecie tego posta bo juz nie ważne.


Playstation Plus subskrypcje - surfer0700 - 28-09-2014 17:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.