Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Windows 8 z Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Windows 8 z Allegro (/Temat-Windows-8-z-Allegro-96389)



Windows 8 z Allegro - Mazurex1 - 19-08-2014 22:25

Witam! Ostatnio przeglądałem oferty tego systemu i zaskakuje mnie jego niska cena.
Przykładowo Link do aukcji
Niby napisane że oryginalne ale nie wiem czy można ufać. Doradzicie coś a może kupiliście elektronicznie tak tanio? Czekam na odpowiedzi i wypowiedzi na temat tego systemu Smile


RE: Windows 8 z Allegro - Madroxx - 19-08-2014 22:47

Niby wszystko jest spoko, pozytywne ma ze sprzedaży ale tak bez pudełko to nigdy nie wiadomo skąd to ma. Może był w media markt i spisał kilka kodów z laptopów Big Grin


RE: Windows 8 z Allegro - DzejkobPL - 19-08-2014 23:37

Nie bedziesz miec "naklejki" na komputer Big Grin hehe

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


RE: Windows 8 z Allegro - Mazurex1 - 20-08-2014 23:33

Dzięki za odpowiedzi daję po repucie Smile Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć?


RE: Windows 8 z Allegro - marcel_kk - 21-08-2014 03:48

Na PW napisałem.


Odp: Windows 8 z Allegro - Zarobiony_Koles - 21-08-2014 04:04

Mogę mieć problemy prawne jak kupie i zainstaluje ten system?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Windows 8 z Allegro - Fricooo - 21-08-2014 07:00

Roznie moze byc z ta legalnoscia :/ Klucz za pewne jest orginalny, lecz stawiam ze pochodzi z innego laptopa posiadajacego Windows 8 co jest chyba zlamaniem licencji. Mozesz sprobowac zarzadac od sprzedawcy jakis certyfikat czy cos, albo podpytaj o zrodlo towaru Wink


RE: Windows 8 z Allegro - hunterpl444 - 21-08-2014 07:10

Po pierwsze Windows 8 nie posiada naklejki tylko dostajesz klucz na oryginalnym Kartoniku jak Karta Kredytowa.

Po drugie wysyłka email tam pisze. To powiedz mi jak to udowodnisz że masz oryginalny bez Karty na której jest klucz licencyjny i rachunku ? Nawet jeżeli masz sam klucz na Karcie to i tak bez dowodu zakupu jest prawnie nie ważny


RE: Windows 8 z Allegro - marcel_kk - 21-08-2014 09:24

(21-08-2014 07:10)hunterpl444 napisał(a):  Po pierwsze Windows 8 nie posiada naklejki tylko dostajesz klucz na oryginalnym Kartoniku jak Karta Kredytowa.

Po drugie wysyłka email tam pisze. To powiedz mi jak to udowodnisz że masz oryginalny bez Karty na której jest klucz licencyjny i rachunku ? Nawet jeżeli masz sam klucz na Karcie to i tak bez dowodu zakupu jest prawnie nie ważny

To na równi mozesz sobie ściągnać z torrentów i do tego za darmo,
a praktycznie będzie taka sama jego wartośc prawna, czyli kopia.