Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki host i domena? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki host i domena? (/Temat-Jaki-host-i-domena-96380)



Jaki host i domena? - zozols1 - 19-08-2014 20:27

Siema.
Jaki hosting i domenę kupić by wystarczyło na zwykłego bloga pod CPL (przewiduje na początek może z 100 uv dziennie ). Domena z końcówką najlepiej PL, by było w miarę tanio. A host tani, dobry i z jak najmniejszą ilością lagów Smile Taki na początek Tongue Za odpowiedzi oczywiście repuciki lecą Big Grin


RE: Jaki host i domena? - Leśniczy - 19-08-2014 21:24

Na nazwa.pl masz teraz promocję: http://www.nazwa.pl/ ale więcej nie wiem, bo nie korzystałem.

Osobiście polecam mintshost z mojej sygnatury, możesz dostać też kod rabatowy -30% Lol


RE: Jaki host i domena? - kmike - 20-08-2014 11:53

Do takiej małej strony poleciłbym ci webion.pl


RE: Jaki host i domena? - zozols1 - 20-08-2014 19:22

Zależy mi na przetestowanych przez was serwisach, opinie itp. ta nazwa.pl ma całkiem fajne promocje, ale poczekam na inne propozycje Big Grin


RE: Jaki host i domena? - Mrostry0407 - 20-08-2014 20:46

Za niedługo WeberHost.pl startuję, rozmyślałeś nad tym? za darmo Wink


RE: Jaki host i domena? - zozols1 - 20-08-2014 21:19

Prosiłbym o więcej infa o tym Weberhost Smile


RE: Jaki host i domena? - linoskoczek - 21-08-2014 01:17

(20-08-2014 20:46)Mrostry0407 napisał(a):  Za niedługo WeberHost.pl startuję, rozmyślałeś nad tym? za darmo Wink

(20-08-2014 21:19)zozols1 napisał(a):  Prosiłbym o więcej infa o tym Weberhost Smile

Jaracie się tym? Jakby tylko oni startowali. Są wakacje, są krzaki. Nie mówię o nich źle, ale po prostu nie ufa się nowym firmom (a tu nawet nie firmie) i tyle, no chyba, że nie boicie się utraty danych i słabego uptime.

Hosting bierz w Mintshost.pl, a domenę w OVH.pl. Unikaj promocji typu domena za 0zł, ponieważ przedłużenie będzie z kolei kosztowało ponad stówkę, a tego raczej nie chcesz, prawda? No chyba, że domene wyrzucisz na śmietnik po 1 roku, to ok.
Z OVH masz pewność, że zapłacisz normalną cenę. Mintshost nie jest może ideałem jakości, ale świetnie nadaje się pod mniejsze strony. Do tego dochodzi support, który na proste pytania odpowie bez problemu, a takie na pewno będziesz miał, bo zakładam, że jesteś nowicjuszem.

Jeśli zdecydujesz się na hosting w Mints, to możesz się ze mną skontaktować poprzez PW i będziesz miał taniej za wszystko Tongue


RE: Jaki host i domena? - kmike - 21-08-2014 09:02

Na webion trzymam od około półtora roku 4 domeny i przez ten okres zdarzył się jeden pad serwera i jedna zapowiedziana (nocna) przerwa. Poleciłem serwer 13 osobom i do tej pory serwer opłaca nadal 10.

Ruch na stronach teraz oscyluje w okolicach 500 uu, ale zdarzały się picki do 2-3k uu


RE: Jaki host i domena? - MistGun - 21-08-2014 09:11

Polecam nazwa.pl Big Grin