Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
aniakowalek zalega z zapłatą od miesiąca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: aniakowalek zalega z zapłatą od miesiąca (/Temat-aniakowalek-zalega-z-zaplata-od-miesiaca-96360)



aniakowalek zalega z zapłatą od miesiąca - Diabełek - 19-08-2014 16:19

Dziś mija miesiąc odkąd user aniakowalek zalega z wypłatą za bon do B-A-H

[Obrazek: 77613770577261420379.png]
/\
Tutaj wiadomość po sprzedaży. Pani nawet oferuje 8 zł, choć chciałem 5 zł. Huh Oczywiście kuzyn stanie na wysokości zadania i wszystko zrobi jak należy. Lol


Czekałem i kasy jak nie było tak nie ma, więc spytałem czemu się obija. Mam odpowiedź. Świetnie, nie ma to jak robić zakupy, nie mając nic przy sobie i zawalać na kuzyna. Undecided
\/
[Obrazek: 83474952694454912842.png]


Ciąg dalszy mojego upomnienia i kolejna odpowiedź
\/
[Obrazek: 65523180081435565913.png]
Oczywiście obiecanki cacanki. W poniedziałek 0 PLN. Sex


Jednak byłem cierpliwy i czekałem. Trochę o sprawie zapomniałem z powodów prywatnych, ale dnia 16.08.2014 napisałem wiadomość do userki.
Odpowiedź poniżej
[Obrazek: 08516515994346374736.png]
Świetnie jednak sobie userka przypomniała. Jednak podesłałem jej kilka wiadomości aby przypomniała sobie co mi pisała o kuzynie i umowie dot. zapłaty. Następnie podesłałem adres do zapłaty. I jeszcze wysłałem kolejną wiadomość z pytaniem kiedy dostaną tą zapłatę.

Userka wczoraj na forum była i oczywiście wiadomość nawet nie została odczytana.

Nie tylko mnie robi w konia, innego usera także, tutaj potwierdzenie -> http://zarabiam.com/Temat-Bony-do-bet-at-home-10-euro-93695?pid=976485#pid976485 Post nr 8

(W dwóch miejscach zamazałem co nie co, ale to nie istotne w kwestii sprawy.)

Jak się aniukowalek wybronisz z owijaniem w bawełnę?


RE: aniakowalek zalega z zapłatą od miesiąca - marcel_kk - 19-08-2014 17:06

Tylko pogratulować naiwności, użytkownik na forum 2 dni a Ty mu pierwszy wysyłasz,
pazerność Cię zgubiła, większość zawyżonych ofert to potencjalna próba oszustwa,
ciesz się ze tylko tak mała kwota.
@aniakowalek
Dołączył: 16-07-14
Ostatnia wizyta: Wczoraj 11:10


RE: aniakowalek zalega z zapłatą od miesiąca - Diabełek - 20-08-2014 18:02

Jak to mówią: jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Jerk2

Wątek napisany bardziej ku przestrodze. Tongue Wczoraj o 11:16 PM była na forum, ale najwyraźniej olała sprawę.

To na tyle, z mojej strony sprawa zamknięta. Niech administracja zdecyduje, czy dostanie bana, czy będzie dalej wyzyskiwać innych.