Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BOT] LikePlus.eu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [BOT] LikePlus.eu (/Temat-BOT-LikePlus-eu-96357)

Strony: 1 2


[BOT] LikePlus.eu - TechByte - 19-08-2014 15:12

1.Nazwa przedmiotu : Bot do serwisu LikePlus
2.Opis przedmiotu : Zapraszam na strone na której znajdziecie między innymi zdjęcia, video i opis. Każdy może skorzystać z darmowej wersji testowej. Link
3.Kontakt : PW, GG: 4603727, E-Mail: [email protected]
4.Cena : 340zł
5.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal

Program jest dopuszczony przez Likeplus.eu, więc nie musicie się obawiać o żadne bany.


Odp: [BOT] LikePlus.eu - Damkofr - 19-08-2014 15:30

Jesli ktos ma dostep do jakis realnych kont to polecam ale na swiezo zakladanych zaraz ida blokady i od like nic nie dostaniecie. Ja tam chwile dzialalem i niewazne ze z jednego konta klikalem tylko 100 lubie to, niewazne ze moje profile wygladaly w miare na realne i tak blokowal fb. Jak ktos potrafi zrobic konto zeby nie blokowali to niezle mozna na tym zarobic. Taka uwaga zanim ktos wyda 300zl.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [BOT] LikePlus.eu - TechByte - 19-08-2014 16:10

No w sumie to masz racje, że klikając przez ich stronę szybko lecą bany bo facebook wie, że lajk był własnie z ich serwisu. W bocie natomiast lajkowanie wygląda trochę inaczej, działa to na takiej zasadzie jakby lajk pochodził ze facebooka, a nie ze strony likeplus.eu.


RE: [BOT] LikePlus.eu - 4funsecond - 20-08-2014 13:09

Jestem posiadaczem bota od około miesiąca. Wcześniejsze wersje bota miały inny system lajkowania, i bany leciały. Teraz gdy wchodzą nowe wersje jest lepiej. Korzystam z kont real i po jakimś czasie ogarnia się co i jak ustawić aby bany nie leciały. Bardzo pomocny jest Patryk, ułatwia ustawianie i ogarnięcie bota. Ogólnię to z bota jestem zadowolony, nawet bardzo. Chyba najlepsza inwestycja dotąd Smile


RE: [BOT] LikePlus.eu - miszcz7 - 20-08-2014 13:10

ile można uzyskać fanów dziennie ?


RE: [BOT] LikePlus.eu - 4funsecond - 20-08-2014 13:15

@UP
Nie opłaca się pozyskiwać fanów. Ja robię tak że kupuje nagrodę za kliki (CLICKBACK) i dopiero wtedy dodaje jakieś kampanie. Po kupnie nagrody część pkt i tak zostanie na fanów.


RE: [BOT] LikePlus.eu - TechByte - 20-08-2014 13:16

Tutaj macie dostępne nagrody: Link


RE: [BOT] LikePlus.eu - Stalmer - 20-08-2014 13:27

Na jakiej zasadzie działa trial ?


RE: [BOT] LikePlus.eu - TechByte - 20-08-2014 13:50

Jest to pełna wersja bota, taka jak płatna tylko będzie dostępna do końca dnia w którym rozpoczniecie test


RE: [BOT] LikePlus.eu - patryk006 - 20-08-2014 16:05

Chętnie skorzystał bym z jakiegoś triala przed kupnem, da radę się umówić np. na piątek ?