Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta facebook (/Temat-Sprzedam-konta-facebook-96324)



Sprzedam konta facebook - bartex89 - 19-08-2014 11:08

1.Nazwa przedmiotu : konta fb
2.Opis przedmiotu :

Mam parę kont ze stażem luty-kwiecien tego roku, zweryfikowane, zdjecia, do kazdego mail na gmailu.
maja znajomych, zrobilem liste w excelu wraz z data urodzenia i zdj, do weryfikacji.

Kilka kont z roku 2012-213, podobnie jak wyzej.

Sa to konta z mojej kolekcji, służące do glosowań - nie bawilem sie w zadne suby. Za dobra cenę sprzedam kilka kont lub pojedynczo, gdyż ich ostatnio nie uzywam.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : oferty na PW
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal,bank


RE: Sprzedam konta facebook - suiko - 11-09-2014 14:12

jestem zainteresowana, jaka ilość, jaka cena


RE: Sprzedam konta facebook - Admine - 11-09-2014 17:59

Jesteś bywalcem forum a nie wiesz, że cena jest wymagana inaczej warn? Wink


RE: Sprzedam konta facebook - lajek19 - 13-09-2014 18:35

kupie konta na fb, nie musza byc zweryfikowane telefonicznie! wystarczy ze sie na nie zaloguje na 10sekund! PLACE 2zl od konata! wazne do 20;00


Sprzedam konta facebook - daniel42na - 14-09-2014 12:10

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.