Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytan zwiazanych z AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Kilka pytan zwiazanych z AdSense (/Temat-Kilka-pytan-zwiazanych-z-AdSense-96321)



Kilka pytan zwiazanych z AdSense - PaulRcootiC - 19-08-2014 10:56

Czesc,mam kilka pytan zwiazanych z AdSense
1.Czy moge na fake emailu zrobic konto AdSense ?
2.Czy jak bym zrobil na koncie Rodzica (jestem nie pelnoletni Tongue) to nie przyjdzie jakis list do domu czy cos ?
3.Mozna wyplacac na konto bankowe ?
4.Pomogl by ktos zebym cos na tym zarobil ? Big Grin Poniewaz znalazlem poradnik na forum ale troche stary (sierpien 2013) i w tej grupie co tam jest podana w Programie Palringo robia selekcje wiec... :/
5.I jakie minimum do wyplaty ?


RE: Kilka pytan zwiazanych z AdSense - Leśniczy - 19-08-2014 15:55

1. A co to znaczy fake e-mail? Ma to być Twój działający e-mail na który będą przychodzić wiadomości z Google i inne badziewia.
2. Jeśli nie jesteś pełnoletni, założenie AdSense na koncie rodzica to jedyne wyjście. Żeby w pełni aktywować konto (móc wypłacać) trzeba wpisać PIN który przyślą listem na adres posiadacza konta. No i Twój rodzic będzie musiał rozliczać się też podatkowo z tych przychodów.
3. Jest to jedyna dostępna opcja.
4. Ja nie.
5. 300PLN


RE: Kilka pytan zwiazanych z AdSense - PaulRcootiC - 20-08-2014 05:51

Dzieki za odpowiedz masz reputa Wink moj fake email to taki ktorego do wszystkiego uzywam taki moj glowny email ale podalem fake dane jak go zakladalem


RE: Kilka pytan zwiazanych z AdSense - t72 - 16-11-2014 18:56

pytanie o rodzaj wyświetlanych reklam, od czego to zależy: zawodowo zajmuje się "komputerami" ale stronkę zrobiłem tylko i wyłącznie o podróżach. Odpaliłem adsense i widzę, że 2 reklamy są ok - głównie jakieś linie lotnicze ale trzecia reklama bardzo często związana jest z komputerami, hurtowniami sprzętu it itp ? To normalne ? Na stronce nie używam nigdzie słowa komputer serwer itp Smile - tylko podróże. Natomiast zawodowo bardzo często w wyszukiwarkach szukam czegoś związanego z komputerami..


RE: Kilka pytan zwiazanych z AdSense - abelabel2 - 16-11-2014 19:16

Tak, reklamy badają co przeglądasz na www i to wyświetlają Big Grin