Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Punkty - kupowanie rzeczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Punkty - kupowanie rzeczy (/Temat-Zamkniety-Punkty-kupowanie-rzeczy-9631)



[Zamknięty]Punkty - kupowanie rzeczy - Nihatek - 01-07-2010 18:13

Mam pytanie bo czegoś nie ogarniam, czy za te PTZ można bezpośrednio kupić rzecz? bo naprzykład taki macbook który kosztuje 4000zł jest za 1750ptz a Xbox ktróy kosztuje 2000zł jest za 3000ptz. Z góry dzięki za pomoc.


RE: Punkty - kupowanie rzeczy - Enduro - 01-07-2010 18:45

Macbook tyle dlatego ze znajduje sie w reedem a xbox w shopie oto ci chodzi xD


RE: Punkty - kupowanie rzeczy - Nihatek - 01-07-2010 19:15

A co to znaczy że jeden jest w reedem a drugi w shopie? Jeśli jest to głupie pytanie ot przepraszam ale chciałbym wiedzieć bo na przykład chciałem kupić gre na xboxa pisze 600PTZ a pisze mi ze potrzebne jest 2000PTZ nie rozumiem tego...


RE: Punkty - kupowanie rzeczy - tv-story - 01-07-2010 19:21

bo dostaniesz 600ptz jak kupisz za gotówkę, a jak chcesz płacić punktami w shopie to wyjdzie ci te 2k.
W reedem są rectocki i trzeba czekać nocami a i tak nie jest pewne, że wygrasz.


RE: Punkty - kupowanie rzeczy - Nihatek - 02-07-2010 08:22

Aha wielkie dzięki ale mam jeszcze jedno pytanie
, bo teraz jak wciskam reedem to mnie doprowadza do jakiegoś logowania i pisze mi Sorry, you're not in this redemption.
Co to znaczy?


RE: Punkty - kupowanie rzeczy - KristopheR - 02-07-2010 09:42

(02-07-2010 08:22)Nihatek napisał(a):  Aha wielkie dzięki ale mam jeszcze jedno pytanie
, bo teraz jak wciskam reedem to mnie doprowadza do jakiegoś logowania i pisze mi Sorry, you're not in this redemption.
Co to znaczy?

Oznacza to, że nie wejdziesz na restock ponieważ nie kupiłeś niczego w shopie co było ogłaszane na "Hallway" Smile


RE: Punkty - kupowanie rzeczy - Nihatek - 02-07-2010 21:47

Aha czyli żeby wejść na restock musze kupić coś w shopie?


RE: Punkty - kupowanie rzeczy - cinexik - 02-07-2010 22:54

Niee. To tylko jest dodatkowy restock dla tych, co coś kupili w sklepie.
(niestety polacy na razie nie moga kupowac).
Juz za kilka dni, (moze nawet jutro) bedzie kolejny restock - darmowy - dla wszystkich, dlatego bedzie bardzo trudnodostepny. polegal bedzie na tym, ze strona poczatkowa REEDEEM bedzie taka sama jak ta co jest teraz, tyle ze po wybraniu nagrody musisz wpisac swoje dane, telefon, imie , nazwisko, adres, kod pocztowy itd.


RE: Punkty - kupowanie rzeczy - Lubelak - 03-07-2010 10:43

to restock dla USA


[Zamknięty]Punkty - kupowanie rzeczy - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.