Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum handlu itemami i kontami z gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Forum handlu itemami i kontami z gier (/Temat-Forum-handlu-itemami-i-kontami-z-gier-96302)

Strony: 1 2


RE: Forum handlu itemami i kontami z gier - hamcio - 20-08-2014 22:26

Do tego też zmierzałem tylko z oficjalnymi serwerami jest taki problem, że tam ludzie wolą kupować coś na stronach typu ebay itp. Według mnie największy zbyt byłby na itemach, kontach z gier takich jak metin, tibia, różnego rodzaju gry przeglądarkowe. Wink

Ps. nie raz się robiło lewe interesy w wowie i nie raz się bana dostało bo się okazało, że osoba, której sprzedałem goldy była adminem ;D i tak sobie właśnie łapali takich cwaniaczków jak ja xD


RE: Forum handlu itemami i kontami z gier - Captain - 20-08-2014 22:38

(20-08-2014 22:25)VoreCC napisał(a):  Co do zabezpieczeń proponuję wstęp od 100 postów- zmniejszy to liczbę oszustw i pracę dla moderatorów

A masz pomysł gdzie by się te posty nabijało skoro byłoby to forum przeznaczone wyłącznie do handlu? Spamiąc w offtopie? facepalm
Druga sprawa, że jak ktoś chce sprzedać lub kupić przedmiot, wygoogluje czy znajdzie nasze forum i zobaczy, że musi mieć aż sto postów żeby handlować, to się nie zarejestruje i nie będzie pokornie nabijał, tylko pójdzie na allegro, albo całkiem zrezygnuje Wink


RE: Forum handlu itemami i kontami z gier - VoreCC - 20-08-2014 22:40

Myślałem że chodzi ci o założenie odpowiedniego działu tutaj, na zarabiam.com.. Kto ci zaufa z nowym forum.. facepalm ale powodzenia


RE: Forum handlu itemami i kontami z gier - hamcio - 20-08-2014 22:46

Każde forum zaczyna od zera tak jak np to i jakoś ludzie tu często przychodzą Wink I skoro podczas handlu potrafią zaufać nieznanemu użytkownikowi, to myślę, że z zaufaniem do admina, przez którego odbywały by się transakcję też nie mieli by problemu Wink