Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest ktoś chętny do pomocy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy jest ktoś chętny do pomocy? (/Temat-Czy-jest-ktos-chetny-do-pomocy-96298)

Strony: 1 2 3


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - rafilbn - 19-08-2014 10:20

Podam ci przykład z meczu rewanżowego Celtic vs Legia. Oglądałeś 1 mecz ? Widziałeś co grał Celtic ? 1 przypadkowa sytuacja i gol. W rewanżu musieli pójść na całość, ale czy mieli kim i czym ? Nie, nie mieli ... Nie mieli nawet handicapu swojego stadionu ... Postawiłem na Legię, że wygra po kursie 4,85 i weszło Smile Trzeba trochę pooglądać meczów, poczytać, skojarzyć faktów i coś tam wejdzie.


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - Admine - 19-08-2014 10:23

Jak grasz stala stawka np. 100 zl to 4tys


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - rafilbn - 19-08-2014 10:26

przelicz jeszcze raz Tongue bo mi wyszło 100 x 4,85 = 485 zł Smile


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - haha40027 - 19-08-2014 12:38

[cytat]] I typy wcale nie drogie bo za calosc (4) wychodzi ok. 1200zl[/cytat]

To chyba inaczej postrzegamy wartości pieniądza, bo dla mnie to bardzo dużo Smile
@marcel_kk
Oczekiwałem "pomocy", ale niekoniecznie pomocy w postaci "kupowania" poradników ^^


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - marcel_kk - 19-08-2014 14:08

@[haha40027] na tym forum aby znaleźć coś dochodowego
to niestety trzeba poświęcić na to trochę czasu.
W miarę ogarnięta osoba zawsze coś sobie w krótkim czasie znajdzie,
jedynie lenie i nieroby szukają na skróty.


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - rafilbn - 19-08-2014 14:20

jak kogoś stać wywalać 1200 zł na miesiąc na płatne typy to niech się bawi Smile


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - Admine - 19-08-2014 16:30

Tak tyle, ze zysk jest kilkanascie razy tyle jak masz kase


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - marcel_kk - 19-08-2014 16:40

(19-08-2014 16:30)Admine napisał(a):  Tak tyle, ze zysk jest kilkanascie razy tyle jak masz kase

Jak takie cudne to weź kredyt w Providencie lub SKOKu
i pomnóź go, spłacisz kredyt i jeszcze Ci sporo zostanie...


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - Sony_ - 21-08-2014 21:08

Przeczytałem wszystkie te posty ale wciąż w głowie mi siedzi jeden ze strony wcześniejszej.. co ma liczba postów na forum zarabiam.com do kompetencji doradzania w zakładach bukmacherskich? Proszę mądrych o odpowiedź albo chociaż małą sugestię, która nakieruje mnie na właściwy trop w drodze do rozwiązania tej zagadki


RE: Czy jest ktoś chętny do pomocy? - Assasinoo - 24-08-2014 21:43

(21-08-2014 21:08)Sony_ napisał(a):  Przeczytałem wszystkie te posty ale wciąż w głowie mi siedzi jeden ze strony wcześniejszej.. co ma liczba postów na forum zarabiam.com do kompetencji doradzania w zakładach bukmacherskich? Proszę mądrych o odpowiedź albo chociaż małą sugestię, która nakieruje mnie na właściwy trop w drodze do rozwiązania tej zagadki

A no taki, że ktoś kto świeżo założył konto i już oferuje swoje płatne usługi jest albo idiotą albo oszustem albo to i to Smile Nikt takiemu użytkownikowi nie zaufa, chociaż... Zaufa, jeśli znajdzie kogoś głupszego od siebie Tongue