Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem przy zmianie nazwy loga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem przy zmianie nazwy loga (/Temat-Problem-przy-zmianie-nazwy-loga-96291)



Problem przy zmianie nazwy loga - Monster980 - 18-08-2014 20:33

Witam.
Dziś przeniosłem się z blogspot na wordpress.
Niestety mam problem - nie potrafię zmienić nazwy loga.
Próbowałem poprzez: Wygląd > Motywy > Personalizacja > Tytuł i opis witryny, zmieniłem na to co chciałem. Niestety bez skutecznie.
Co robię źle? Jak zmienić nazwę ? Nie chciałbym od nowa tworzyć loga tylko zmienić aktualne

Z góry dziękuje za odpowiedź Smile


RE: Problem przy zmianie nazwy loga - kmike - 20-08-2014 11:55

Nazwy loga? Dla mnie to są dwie różne rzeczy. Chcesz zmienić nazwę strony czy logo?


RE: Problem przy zmianie nazwy loga - Roro - 22-08-2014 11:03

Jak chcesz podaj na PW adres strony i zobaczymy co to za theme i postaram się pomóc Wink


RE: Problem przy zmianie nazwy loga - linoskoczek - 22-08-2014 11:13

Gdzieś w opcjach motywu powinieneś mieć opcję, do przesłania własnego pliku na logo. Taka opcja jest w dużej ilości motywów, ale jeśli jej nie ma, to możesz je zmienić bezpośrednio w CSS, albo w kodzie strony (zależy, jak był robiony motyw) poprzez Edytor wbudowany w Wordpress.