Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wynajmij mnie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wynajmij mnie :) (/Temat-Wynajmij-mnie-96282)

Strony: 1 2


Wynajmij mnie :) - Panix - 18-08-2014 18:25

Otóż że niedługo zbliża się szkoła i wiele osób nie będzie miało czasu lub z innych przyczyn na zarabianie w internecie dlatego proponuje swoje usługi. Po co mają przepadać Ci pieniądze gdy siedzisz w szkole, zatrudnij mnie. Zyski będą tak dzielone by wszyscy byli zadowoleni. Wszystko do uzgodnienia. Nie mam zamiaru wykradać niszy, lecz po co ma ona się marnować gdy ty nie będziesz miał czasu trzepać na niej kasy. Ja się tym zajmę a zyski zostaną podzielone.
Liczę na pozytywny odzew, chociaż jeden Smile


RE: Wynajmij mnie :) - rBartek - 18-08-2014 18:27

Ale chcesz się wynająć do czego? Smile


RE: Wynajmij mnie :) - mumminos - 18-08-2014 18:30

Pewnie do spamu Big Grin


RE: Wynajmij mnie :) - Panix - 18-08-2014 18:35

Zależy od wymagań klienta, nie mówię tu oczywiście o myciu okien czy tego typu sprawach. Chodzi o zarobek w internecie. Czasem niektóre nisze wymagają codziennej pracy, a niektórzy mogą czasu na to nie mieć


RE: Wynajmij mnie :) - Assasinoo - 18-08-2014 18:47

Jeśli jesteś 20 latką z nienaganną figurą, to chętnie zatrudnię Cię do robienia seks pokazów na showup.tv, kasę dzielimy po równo, 60% dla mnie, 40% dla Ciebie. Assasino ejkej ej internetowy alfons Lol


RE: Wynajmij mnie :) - poduszka12 - 18-08-2014 18:59

Napisz coś o sobie. Jaka stawka Cię satysfakcjonuje.


RE: Wynajmij mnie :) - marcel_kk - 18-08-2014 19:21

Mam do przekopania kilka arów ogródka, z jakich okolic jesteś ?


RE: Wynajmij mnie :) - Panix - 18-08-2014 19:42

Marcel hahahagdgfgfgfgfgfgfg, więcej się po Tobie nie spodziewałem. Stawka zależy również od zarobków zleceniodawcy. Sądzę że 20-50% będzie ok, trudno określić bez żadnych szczegółów. Mam spore pojęcie, studiuje informatyke wiec nie potrzebuje dokładnych wyjaśnień


RE: Wynajmij mnie :) - rBartek - 18-08-2014 19:45

(18-08-2014 19:42)Panix napisał(a):  Marcel hahahagdgfgfgfgfgfgfg, więcej się po Tobie nie spodziewałem. Stawka zależy również od zarobków zleceniodawcy. Sądzę że 20-50% będzie ok, trudno określić bez żadnych szczegółów. Mam spore pojęcie, studiuje informatyke wiec nie potrzebuje dokładnych wyjaśnień

Potrafisz robić strony www?


RE: Wynajmij mnie :) - Panix - 18-08-2014 19:56

Tak ale bez zaawansowanych rzeczy, php kuleje