Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TopOption - Sygnały Transakcyjne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: TopOption - Sygnały Transakcyjne (/Temat-TopOption-Sygnaly-Transakcyjne-96274)



TopOption - Sygnały Transakcyjne - olekn1 - 18-08-2014 16:40

Siemka, mam pytanie. Na czym polegają sygnały transakcyjne, ile jest ich dziennie i czy skuteczność jest duża? Chodzi mi o te sygnały, które dostajemy, jeśli wpłacimy co najmniej 500$. Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: TopOption - Sygnały Transakcyjne - malpa2 - 18-08-2014 19:45

Sam jestem ciekawe ale nie pomogę, wpłaciłem tylko 1000zł póki co więc sie nie kwalifikuję.


RE: TopOption - Sygnały Transakcyjne - paw9191 - 19-08-2014 14:32

pytajcie na ich stronie. kazdy broker ma inną ilość kanałów. A jak ktoś testował to niech sie wypowie tutaj.

Dają ci info na maila czy sms o której i co zagrać. na optcheck babka mowila ze 10-30 sygnałów dziennie. tutaj to nie wiem ile


RE: TopOption - Sygnały Transakcyjne - MaLiN - 19-08-2014 15:52

Właśnie dowiedziałem się od ich supportu, że sygnały są podawane meilowo i jest ich około 15 - 30. Jeśli chodzi o skuteczność, to Pani z supportu nie chciała mi jej podać, ale za to dowiedziałem się (o ile dobrze zrozumiałem), że te sygnały podaje Faunus, czyli TopOption zleca im podawanie sygnałów.


RE: TopOption - Sygnały Transakcyjne - olekn1 - 19-08-2014 16:24

(19-08-2014 15:52)MLN napisał(a):  Właśnie dowiedziałem się od ich supportu, że sygnały są podawane meilowo i jest ich około 15 - 30. Jeśli chodzi o skuteczność, to Pani z supportu nie chciała mi jej podać, ale za to dowiedziałem się (o ile dobrze zrozumiałem), że te sygnały podaje Faunus, czyli TopOption zleca im podawanie sygnałów.

Sygnałów dziennie, tak?


RE: TopOption - Sygnały Transakcyjne - MaLiN - 19-08-2014 16:27

Tak mi napisała Pani z supportu.


RE: TopOption - Sygnały Transakcyjne - olekn1 - 19-08-2014 16:39

(19-08-2014 16:27)MLN napisał(a):  Tak mi napisała Pani z supportu.

Spoko, chodziło mi o to, czy dziennie, czy np. tygodniowo Wink