Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Symulator restocku z rankingiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Symulator restocku z rankingiem (/Temat-Symulator-restocku-z-rankingiem-9627)

Strony: 1 2 3 4


RE: Symulator restocku z rankingiem - Sonny - 02-07-2010 15:43

3 miejsce 4 sekundy

EDIT. 1 miejsce 4 sekundy


RE: Symulator restocku z rankingiem - smekcio - 02-07-2010 16:49

Przepraszam, ale jakim cudem : D ?

Jaki jest najlepszy sposób ?
Bo ja autoit autofill nie mogę zejść poniżej 20 sec.

Więc pytania:
Jakim sposobem?
Jaka przeglądarka?
Czy komp i net są ważne?
Inne...

+ dla każdego : ]


RE: Symulator restocku z rankingiem - Kicha - 02-07-2010 17:03

Jest sposob nowy poszukaj go ze naciskasz na zakladke i wypelnia all. Przegladarka wazna pomaga w duzo roznych rzeczach. komp i net tez wazne, musi byc szybki i nie zacinajacy sie itp. mowie o obu naraz.
A skrypt na forum w poradnikach


RE: Symulator restocku z rankingiem - blackjoe - 02-07-2010 18:20

Jaką mam pewność że ten symulator nie podpiepszy mi hasła ? Tongue


RE: Symulator restocku z rankingiem - kristoveer - 02-07-2010 18:58

nie rozumiem jak to możliwe te 4 sekundy, przecież samo przepisanie captchy zajmuje z 1-4s w zależności jak bardzo pogmatwane wyrazy... chyba że wy jej w ogóle nie przepisujecie Tongue


RE: Symulator restocku z rankingiem - zone22 - 02-07-2010 21:31

@blackjoe: myśląc logicznie, po co mi twoje hasła ? Dla punktów ? Ok, a po co mi wasze punkty, skoro na restockach nie wiem czy zdążyłbym zgarnąć coś na swoim koncie, a co dopiero na cudzym... Punkty na lockerz mają małą wartość, patrząc na to, że i tak o wszystkim decydują uzupełnienia nagród. Reasumując, nie kradnę kont, bo to nie ma sensu Tongue

@kristoveer: Osoby na pierwszych miejscach na pewno nie przepisują captchy, bo w symulatorze jest tylko po to by była i nie działa. Dzisiaj jest już trochę za późno na zabawę w robienie prawdziwej captchy, ale jutro rano będę miał trochę czasu i symulator będzie trochę realniejszy. Big Grin Po dodaniu prawdziwej captchy oczywiście reset czasów w rankingu Huh


RE: Symulator restocku z rankingiem - cinexik - 02-07-2010 23:14

98 sekund.
spokooo xD
ale przynajmniej sam XD
zaraz sprobuje z pomoca 'narzedzi' xd


RE: Symulator restocku z rankingiem - Blazzer - 03-07-2010 07:56

4 sekundy z użyciem java script, bez captchy i jak narazie pierwszySmile


RE: Symulator restocku z rankingiem - dawidrw123 - 03-07-2010 09:41

heh 10 sek z pomoca poradnika (bez zadnych taskerów i botów) tylko to co jest w java scripcie


RE: Symulator restocku z rankingiem - djmax - 03-07-2010 10:51

33 Djmax Big Grin 6 sekund 11:50 || 03.07.2010