Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o backlinki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pytanie o backlinki (/Temat-Pytanie-o-backlinki-96264)



Pytanie o backlinki - johan - 18-08-2014 15:05

Chce dodać komentarz na blogu PR2. I kiedy wchodzę w jakiś artykuł aby dodać komentarz z linkiem to to już pokazuje mi że PR0 czy to normalne? Chce dostać linki ze stron PR1+, czy jak dodam do tego komentarz do tego arta to będzie link z pr2? (kiedy wchodzę w artykuł to nie przekierowuje mnie na inną domene)


I przy okazji czy coś daje spam pod artykułami na onecie, wp interia?
I jeszcze jedno czy warto na ogłoszeniach wystawiać linki np. olx oglaszamy24 oglaszam .pl?


RE: Pytanie o backlinki - kmike - 20-08-2014 11:50

Każda podstrona ma własny PR, dlatego strona główna może mieć PR2, a podstrony niekoniecznie.


RE: Pytanie o backlinki - johan - 20-08-2014 12:59

To jak mogę uzyskać backlinki z PR1+?


RE: Pytanie o backlinki - kmike - 20-08-2014 13:15

Z podstron z PR >= 1 Smile Musisz sprawdzać PR podstron, na których umieszczasz linki. Zwykle linki pierwszego poziomu (te linkowane bezpośrednio z głównej) mają jakiś PR zwykle o 1 lub 2 niższy od PR strony głównej.


RE: Pytanie o backlinki - GoodLecki - 20-08-2014 16:01

Dodam że jesli masz kilkadziesiąt komentarzy na tej stronie nie warto zostawiac linka .