Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas na spełnienie marzeń :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czas na spełnienie marzeń :P (/Temat-Czas-na-spelnienie-marzen-P-96262)

Strony: 1 2 3 4 5


Czas na spełnienie marzeń :P - KarolD - 18-08-2014 14:41

Witajcie! Dziennik ma mnie zmotywować do kupna paru drobiazgów Tongue Mam 13 lat.

Zarabiam na czym popadnie ale głównie PPA.

Mam 18 kont YT.
Mam parę fanpage aby zacząć przygode z shorte! Smile
Zaczynam z nowym sposobem który jeszcze NIKT z tego forum nie odkrył Tongue

CELE:
0/200 zł na kupno drobiazgów do końca września.

Kupiono 1/10 drobiazgów.

Dzień 1:
Co zrobiłem?
- Zbieram punkty na SYV
- Aktualizacja programu do nowego zarabiania Tongue
- Kupiłem 2 male fanpage
- Dodałem obrazki na każde fanpage
- - Pozbierać punkty na AddmeFast aby promowac fanpage bloga ppa.
Co planuje zrobić?
- Wrzucić po 2 filmy na minimum 5 kont YT.
- Zrobic fake 5 hacków


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - popekuni - 18-08-2014 14:54

Ogólnie nie polecam promocji przez AddMeFast. To jest maszynka tylko i wyłącznie do nabijania like pod fp praktycznie Smile

Obserwuję


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - rolfix543 - 18-08-2014 14:54

Powodzenia Wink


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - mysc - 18-08-2014 14:55

Hehe, nie byłbym taki pewien, że nikt owego sposobu nie odkrył ;P Może odkrył, ale po prostu się nie chwali ;P

Powodzenia ! Mniej więcej w Twoim wieku klikałem w reklamy w gptr-ach i raczej zarabiałem same grosze, Ty widzę masz większe pojęcie więc życzę Ci jak najlepiej Wink


EDIT : W sumie teraz też zarabiam grosze ;p


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - KarolD - 18-08-2014 15:05

(18-08-2014 14:55)mysc napisał(a):  Hehe, nie byłbym taki pewien, że nikt owego sposobu nie odkrył ;P Może odkrył, ale po prostu się nie chwali ;P

Powodzenia ! Mniej więcej w Twoim wieku klikałem w reklamy w gptr-ach i raczej zarabiałem same grosze, Ty widzę masz większe pojęcie więc życzę Ci jak najlepiej Wink


EDIT : W sumie teraz też zarabiam grosze ;p

jest to granie w pewną grę i sprzedawanie tej waluty.
Może zrobie poradnik. Robię bota do tej gry z funkcjami pisania itp...
Zależy to od szczęścia i ilości ludzi bo mozesz zarobic 1 zł a możesz nawet 500 zł w 1 dzień Tongue ale szansa na 100-500 zl jest bardzo mała ( chyba 0,02%)

(18-08-2014 14:54)popekuni napisał(a):  Ogólnie nie polecam promocji przez AddMeFast. To jest maszynka tylko i wyłącznie do nabijania like pod fp praktycznie Smile

Obserwuję

ja promuje fanpage bloga ppa Tongue
oraz like pod youtube.


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - poduszka12 - 18-08-2014 15:45

Jak długo w tym siedzisz? Ile do tej pory udało Ci się zarobić?
Życzę powodzenia i wysokich zarobków Smile


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - KarolD - 18-08-2014 16:43

(18-08-2014 15:45)poduszka12 napisał(a):  Jak długo w tym siedzisz? Ile do tej pory udało Ci się zarobić?
Życzę powodzenia i wysokich zarobków Smile

W 2012 roku założyłem bloga i skopiowałem 2 posty Tongue
pod koniec 2013 wróciłem i miałem przerwy paro miesięczne a zarobiłem:
38.33$


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - SmigolMarek - 18-08-2014 17:39

No nieźle w twoim wieku nawet nie miałem pojęcia o zarabianiu przez internet i widzę że odrazu 200 zł Życzę powodzenia Tongue


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - nasgaroth - 18-08-2014 17:47

Będę obserwował, ale na shorte to nie wiem czy naciułasz na "spełnienie marzeń". Niemniej jednak trzymam kciuki Wink


RE: Czas na spełnienie marzeń :P - KarolD - 18-08-2014 18:02

(18-08-2014 17:47)nasgaroth napisał(a):  Będę obserwował, ale na shorte to nie wiem czy naciułasz na "spełnienie marzeń". Niemniej jednak trzymam kciuki Wink

na shorte chce jedynie tak okazyjnie zbierać czyli myślę 5$ z tego na miesiąc może wycisnę Smile