Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R (/Temat-Sprzedam-Poradnik-bukmacher-by-C4mp3R-96203)

Strony: 1 2 3


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - Myniek - 18-08-2014 13:49

kolega sprzedaje poradnik, a gdy wystawi się opinie to nagle "nie znam" Smile nadal podtrzymuje, nie polecam, takie informacje można znaleźć za darmo na chociażby forum bukmacherskim(polecam tą fraze wpisać w google --> dział dla początkujących)

Pozdrawiam


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - C4mp3R - 18-08-2014 14:22

Ale o czym Ty mówisz? Przecież nawet nie wiesz co jest napisane w tym poradniku, bo nie miałeś go w łapach. O czym Ty do mnie pieprzysz?


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - Kurus92 - 18-08-2014 14:26

O tym pewnie mówi,że wszystko ma na tacy w jednym z największych for bukmacherskich w Polsce bez płacenia w dziale ,,Dział dla początkujących".


Odp: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - Damkofr - 18-08-2014 14:29

Autora tematu prosze o screeny z jakimis wyplatami.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - C4mp3R - 18-08-2014 14:43

[Obrazek: 16f9f8.png]
[Obrazek: 2.png]
[Obrazek: 3.png]

Trzy różne screeny, z trzech rzeczy opisanych w poradniku.


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - Myniek - 18-08-2014 15:27

wypłaty od bukmachera na paypal? A to dobre, owszem istnieją tacy tylko dla użytkowników z Polski jest taka opcja niedostępna. Druga sprawa ze skrillem to masz płatność otrzymaną od gościa, a nie od bukmachera, było by napisane jaki to bukmacher a nie imię i nazwisko :-) Na prawdę nie warto tego kupować, sprawdźcie forum bukmacherskie w googlach i sami wybierzcie system jaki wam pasuje.PS.Nie mówcie że nabijąm posty bo mam ich ledwo 10 a staż dwuletni :-)


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - C4mp3R - 18-08-2014 15:39

Ale nie miałeś mojego poradnika w łapach, żeby teraz wysuwać wnioski. Wypłata od bukmachera jest tylko ta z mbanku co nawet widać. Paypal i skrill to zupełna inna sprawa i to wszystko jest opisane w poradniku. Po co się upokarzasz?


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - Myniek - 18-08-2014 15:47

Dlaczego mówisz że nie miałem? :)To Ty się upokarzasz licząc na to że ktoś kupi coś co można dostać za pomocą google i to w dodatku za darmo, a nie jakieś Twoje gnioty za 25zł. :-)


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - C4mp3R - 18-08-2014 15:49

Napisałem do Coristo mam nadzieje, że niedługo napiszę kilka słów czego można się tam spodziewać, bo nie mam zamiaru się kłócić z osobą co nie wie czego spodziewać się w środku, a komentuje. Cebularstwo na wysokim poziomie.


RE: [Sprzedam] Poradnik bukmacher by C4mp3R - C4mp3R - 22-08-2014 18:55

Panowie - piszecie PW w sprawie poradniku, a po chwili macie zawaloną pocztę. Nie mam jak się z wami kontaktować4