Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rBartek - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: rBartek - oszust (/Temat-rBartek-oszust-96187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Odp: rBartek - oszust - Lami - 19-08-2014 16:10

Nie kozacze, kloce sie z osobami, ktore sa przekonane o swojej wyzszosci, a ich jedynym argumentem jest ich wiek Big Grin

A do admina i tak czy siak napisalem, wiec moze temat z 8 stron zmieniejszy sie na 3-4 Lol


RE: rBartek - oszust - GoodLecki - 19-08-2014 16:13

No też tak twierdze odnosnie wieku z prostej przyczyny, trudno żeby przeciętny 15 -17 letni hipek który żyje z pieniązków rodziców lub co najwyżej na subach zarabiał np., wiedział dużo potocznie mówiąc o życiu , zwłaszcza tacy których życiem jet komputer i pokój 4 na 4 24hna 24hSmile mylę się ??


Odp: rBartek - oszust - Lami - 19-08-2014 16:15

Rozumiem, ze niektore gimbusy inteligencja nie grzesza (umowmy sie, ze wiekszosc), ale to nie jest powod by szufladkowac wszystkich. Irytuje mnie ciagle narzekanie na gimnazjalistow i popieranie swoich wypowiedzi wylacznie wiekiem, tyle jezeli chodzi o moje postepowanie Big Grin


RE: rBartek - oszust - xardas1020 - 19-08-2014 16:36

(19-08-2014 14:03)Lami napisał(a):  Jest plus, teorytycznie szybciej zdechniesz ode mnie Lol

zdycha zwierzę ( widać lekcje biologi spędzone gdzie indziej)
człowiek umiera
wielki kozak z ciebie w sieci, a strach przed szkołą objawia się u ciebie już nocnymi potopami łóżka bo od września zacznie się tępienie maskotki klasowej którą jesteś w każdej szkole
klasyczny przykład z ciebie bo w szkole koledzy się pastwią, a ty w sieci wyładowujesz całą frustrację bo przez monitor nikt ciebie nie zna


Odp: rBartek - oszust - Lami - 19-08-2014 16:38

Bardzo duzo zakladasz, lec szkoda, ze nietrafnie Big Grin

Spekulowac kazdy sobie moze, badz lepszy od swoich poprzednikow i chociaz pokaz, ze wiesz czym jest argument Lol


RE: rBartek - oszust - marcel_kk - 19-08-2014 16:46

(19-08-2014 15:35)Lami napisał(a):  Marcel nie udawaj teraz idioty, bo wiesz o co mi chodzi Big Grin Meczysz temat gimbusow, wiec ja tak samo moge potraktowac nasza roznice wieku, wiec teraz nie placz ^^
I jeszcze cos, bo nie moge wyslac do Ciebie wiadomosci: " Czyli odmawiasz rozmowy, poniewaz w pewnym sensie masz sie za lepszego, tak?
Zwroc uwage na to, ze wiek nie zawsze sie liczy, idiota kiedys tez dorosnie i bedzie mogl bronic sie swoim wiekiem." Tyle ode mnie cwaniaku Lol

Wyłączyłem PW od Ciebie z prostej przyczyny: osoby które twierdzą że będą dłużej żyły od innych to typowi idioci, a z takimi nie rozmawiam na PW, wole aby całe forum miało z ciebie ubaw beka


RE: rBartek - oszust - xardas1020 - 19-08-2014 16:47

(19-08-2014 16:38)Lami napisał(a):  Bardzo duzo zakladasz, lec szkoda, ze nietrafnie Big Grin

Spekulowac kazdy sobie moze, badz lepszy od swoich poprzednikow i chociaz pokaz, ze wiesz czym jest argument Lol

szkoda jest wtedy gdy krowa w miedzę wejdzie

z człowiekiem na poziomie można rozmawiać, natomiast nikt rozumny do twojego poziomu zniżać się nie będzie i mnie w swoje pyskówki na gimbusowskim poziomie nie wciągniesz i nie sprowadzisz

swoimi postami przedstawiasz tylko swój wiek i fakt skrzywdzenia przez reformę oświaty


żegnam
p.s próba wiadomości wysłania skończy się odpowiednio jak już u innych : nie mam zamiaru otrzymywać wiadomości od kozaka gimbusa
zalecam jakieś treningi karate, boxu - czas się postawić koleżką i przestać być maskotką i workiem treningowym dla kolegów


Odp: rBartek - oszust - Lami - 19-08-2014 16:47

Sam stwierdziles, ze Twoj wiek Ci nie pozwala na rozmowe ze mna beka

Nie sprowokujesz mnie Big Grin
Dzwon jest glosny, bo pusty Lol
I pisac nie mam zamiaru, pisalem do osob, z ktorymi bylaby szansa cos wyjasnic, a Ty jestes typowym krzykaczem, ktory bez zadnych dowodow zaklada, ze cos jest takie, jak sobie wymyslil Big Grin

No, a teraz dam wam dobry przykład jak to jest być w pewnym sensie dojrzałym (nowe doświadczenia, co Xardas? Lol) i dodam krzykaczy bez argumentów do listy ignorowanych Sex


rBartek - oszust - Magnus - 19-08-2014 21:08

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.