Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie gry warte uwagi polecacie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Jakie gry warte uwagi polecacie ? (/Temat-Jakie-gry-warte-uwagi-polecacie-96183)

Strony: 1 2 3


RE: Jakie gry warte uwagi polecacie ? - bart07 - 03-11-2014 16:18

Star Wars: Knights of the Old Republic

Gra warta polecenia nie tylko ze względu na epicki świat rodem z filmów George'a Lucasa.

Mnie najbardziej urzekły fabuła i postacie- zdecydowanie nietuzinkowe, każde ma swoją historię, swoje mocne i słabe strony, które wpływają na przebieg gry. Dowolność w postępowaniu bohatera, mogę się z nim utożsamić i podejmować w jego imieniu decyzje, które sam bym podjął.

Fabuła logiczna, wszystko układa się w jedną logiczną całość, a jak już zaczniesz grać, to nie da rady się oderwać przed skończeniem Wink


RE: Jakie gry warte uwagi polecacie ? - havierx - 10-11-2014 11:10

League of Legends, stary juz jestem i nie mam czasu na gry, ale jezeli nie interesuje Ciebie skok w rankingu a po prostu dobra 40 minutowa rozrywka to zdecydowanie LoL!


RE: Jakie gry warte uwagi polecacie ? - xlab - 20-11-2014 11:32

Europa Universalis 4, ale to gra na długie wieczory


RE: Jakie gry warte uwagi polecacie ? - MasterSK - 13-04-2015 15:14

Cóż, nie wiem czy uznasz to za nówkę ale Risen 3 SexSexSex