Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Do zamknięcia (/Temat-Do-zamkniecia-96178)



Do zamknięcia - rkac1997 - 17-08-2014 17:44

1.Nazwa przedmiotu : Przedmiotem licytacji jest funkcja REDAKTORA na moim fanpage o Najlepszych Tekstach z Miodowych Lat.
2.Opis przedmiotu : Statystyki spadły z powodu , że nie publikowałem nic ostatnio.
3.Zdjęcia : [Obrazek: 63grz4k9b6gk.jpg]
4.Kontakt : Temat PW
5.Cena : 1zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal bądź Bank lub Allegro

A więc tak - dostaniesz tytuł Redaktora. Możesz dodawać reklamy itp... Nie możesz kasować moich wpisów (ja Twoich też nie). Dodaj chociaż 1-2 memy na temat Miodowych lat Tongue (ja też będę )

Licytacja od 1zł
Minimalny bid to 50 groszy !!!
Koniec jeszcze dziś o 22:00



RE: Licytacja od 1zł - Fanpage 4,8k - okazja - piotrekprorok - 17-08-2014 17:49

ktoś ma płacić za zostanie redaktorem i w dodatku tracenie czasu na wrzucanie memów z miodowych lat? Xpokerface


RE: Licytacja od 1zł - Fanpage 4,8k - okazja - rkac1997 - 17-08-2014 17:53

(17-08-2014 17:49)piotrekprorok napisał(a):  ktoś ma płacić za zostanie redaktorem i w dodatku tracenie czasu na wrzucanie memów z miodowych lat? Xpokerface

Hej. Ma dodać tylko 1-2 memy , a może dodać 10 swoich reklam Tongue


Do zamknięcia - daniel42na - 25-08-2014 00:11

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.