Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza allegro (/Temat-Nisza-allegro-96161)

Strony: 1 2


Nisza allegro - Ciastek - 17-08-2014 14:55

1.Nazwa przedmiotu :Sprzedam niszę allegro
2.Opis przedmiotu :Swojego czasu nisza była już sprzedawana na tym forum Ci co kupili nie pisali z pretensjami więc mogę wywnioskować, że skoro zrobili tak jak pisałem wszystko było ok i są zadowoleni. Mam zamiar sprzedać 3 sztuki w cenie 100 zł. Dla pierwszej osoby jest to 80 zł. Sprzedaż wznawiam dlatego,że wiele się zmieniło od tego czasu co pozwoliło mi ulepszyć metody pozyskiwania przedmiotu ograniczając własne inwestycje do minimum. Jeżeli będzie potrzeba kolejnej recenzji podeślę danielowi. Co do konkurencji jest to mniej niż 10 aukcji jednak cena przedmiotu troszkę poszła w dół niż pisałem w ostatnim temacie. Jest to przejściowe i za jakiś czas powinno wrócić do normy. Jeżeli ktoś będzie opierał się na tańszej wersji produktu to inwestycja nie potrzebna Smile
Zarobek 1000 zł na miesiąc jest jak najbardziej realne przy minimalnym nakładzie pracy.
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt : PW
5.Cena :1 osoba - 80 zł kolejne 2 - 100zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP/Bank

Sprzedaję to samo co kiedyś tutaj tylko bardziej rozwiniętą:
http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-nisze-allegro-86621
Recenzja Daniela też jest


RE: Nisza allegro - Artiis - 17-08-2014 17:15

Podeślesz do recenzji innemu tutorowi? Skoro zarabiamy 1k msc, no to trzeba założyć już DG - pomożesz ogarnąć? Czy mógłby, ktoś się wypowiedzieć na temat tej niszy, co już ją zakupił, pokazać swoje screeny?

Produkt elektroniczny, czy trzeba trzymać w domu i lecieć co chwilę na pocztę?


RE: Nisza allegro - lolekxp - 17-08-2014 17:41

przylaczam sie do pytania powyzej


RE: Nisza allegro - Ciastek - 17-08-2014 20:04

Produkt elektroniczny. DG potrzebna jak będziesz prowadził ciągłą sprzedaż w przypadku jednorazowej akcji wystarczy się rozliczyć. Po zakupie daję parę rad jak ja to rozwiązywałem jednak w sumie działalność to działalność Smile Spróbuję odnaleźć te osoby co kupiły i napisać o opinie. Na pewno im się to zwróciło. Wolałbym wysłać znowu do tego samego tutora ponieważ on wie o co chodzi i ma większe pole popisu.


RE: Nisza allegro - Artiis - 17-08-2014 21:57

Raczej nie wie cytat "Nisze oceniam dobrze, jednak sposobów jej pozyskania i ich skuteczności nie mam możliwości sprawdzić ze względu na charakter tej niszy". Dlatego chciałbym recenzje innej osoby Wink.


RE: Nisza allegro - Ciastek - 17-08-2014 22:19

Nie wyobrażam sobie żeby sprawdzenie niszy polegało na utworzeniu aukcji i sprzedawaniu ponieważ to się mija z celem chyba nie muszę mówić czemu. Badając konkurencję od razu można zbadać skuteczność. Do surfera ppisałem niedawno o recenzje to nie odpisał. Jutro powinna zejść pierwsza sztuka wiec będzie obiektywna opinia
1 sztuka sprzedana. Zaraz kupujący wszystko dostanie i na pewno wystawi opinie Smile
Artiis recenzja już jest zbędna bo jest 1 zarezerwowana sztuka i nie planuję więcej sprzedawać. Ale pytać na pw można.
Doszedłem do wniosku,że mogę sprzedać jeszcze 1 sztukę(ostatnia) ponieważ nie wpłynie ona na konkurencję.


RE: Nisza allegro - Artiis - 19-08-2014 15:17

(19-08-2014 10:55)Ciastek napisał(a):  1 sztuka sprzedana. Zaraz kupujący wszystko dostanie i na pewno wystawi opinie Smile

Nie chcę zrzędzić, ale podbijamy co 7 dni. Jeżeli nie ma odpowiedzi ( edytujemy swój ostatni post ).


RE: Nisza allegro - Eldarix - 19-08-2014 21:47

Kupiłem tą niszę i jestem zadowolony. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Według mnie cena jest odpowiednia ponieważ nie stracimy na tej niszy na 100%, kwota jaką wkładamy w nisze to 100zł co myślę że w bardzo krótkim czasie przy niewielkim wkładzie pracy się zwróci. Więc jeżeli komuś nie podpasuje taki zarobek to wystarczy że 'odkuje się' na te 100zł i zakończy sprzedaż. Wiec tak ogólnie to: Dobry kontakt ze sprzedającym. Nisza w porządku, jeszcze nie wystawiłem ale na pewno po wystawieniu aukcji dodam coś więcej od siebie, chociaż i bez wystawiania aukcji wystarczy wejść na Allegro i zobaczyć jak towar ten schodzi i to że możemy na nim zarobić. Nie jest to sposób na jakieś wielkie kokosy może ale za tą cenę jak najbardziej polecam kupić Smile


RE: Nisza allegro - Ciastek - 20-08-2014 10:35

Mądry człowieku możesz mi wytłumaczyć co na allegro kalkuluje się sprzedawać w większej ilości bez dg? facepalm


RE: Nisza allegro - Danysuw - 20-08-2014 10:55

Reem ten sam post napisales w innym temacie. Proponuje bana za multi dla tego "pana" Smile