Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
:) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych (/Temat-KURS-zarabiana-na-programach-EFORSy-i-podobnych-96159)

Strony: 1 2 3


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - bodorek - 17-08-2014 15:24

Tak, chcialbym dowdow Smile To zaden atak, ale skoro masz byc kogos trenerem, to masz raczej pokazywac swoje atuty, bo z tego ogloszenia co napisalas nie wynika zaden fakt poparty dowodem na temat Twojej osoby Smile


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - magik89 - 17-08-2014 15:25

MAM WRAŻENIE, ŻE WIELU TUTAJ JEST ZAZDROSNYCH, ŻE KTOŚ CHCE ZAROBIĆ NA WŁASNEJ WIEDZY DZIELĄC SIĘ Z INNYMI? JEŚLI TAK, ZAPRASZAM NA PRIV A NIE ZAŚMIECAĆ WĄTEK. PROSZĘ PYTAĆ O SZKOLENIE W TYM WĄTKU a na PRIV resztę ustaleń kierować.

p.s. DOWODY TZN? napisałem wyrażnie, na PRIV można zgłosić się po dowody wypłat


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - rkac1997 - 17-08-2014 15:26

No dobrze , ale pisząc poprawną polszczyzną , zgodnie z zasadami ortograficznymi oraz interpunkcyjnymi wzbudzasz większe zaufanie. Pisząc niestarannie potencjalni klienci mogą się wahać ...
Koniec off-top. Pozdrawiam i życzę powodzenia.


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - magik89 - 17-08-2014 15:29

(17-08-2014 15:26)rkac1997 napisał(a):  No dobrze , ale pisząc poprawną polszczyzną , zgodnie z zasadami ortograficznymi oraz interpunkcyjnymi wzbudzasz większe zaufanie. Pisząc niestarannie potencjalni klienci mogą się wahać ...
Koniec off-top. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Spoko, tak to ważne. Masz rację, poprawię to.
Odnośnie luzu, to forum jest takie a nie inne. To nie spotkanie zarządu firmy tylko miejsce spotkań nieznajomych ludzi, którzy szykają metod na zarobek. Ja osobiście daje możliwośc takiego zarobku, ale wielu ludzi z góry skazuje kogoś na kleskę bo tyłek ściska komuś żal, że może na czymś zarobić a nie oni Smile


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - Mauorycy - 17-08-2014 15:40

Cytat:p.s. maurycy akurat posiadam firmę SEO i SEM także znam się na rzeczy (poparte doświadczenie, stronami z kilkunastoma tysiącami wejść dziennie)


Czy Ty żartujesz ? Big Grin Czy ktoś Ci za to płaci?


Witryna internetowa firmy...(takie rzeczy możesz podać publicznie, zrób sobie nawet reklamę)[jeżeli ktokolwiek uzna to za łamanie regulaminu, proszę o przyznanie punktów na moje konto]

Poprzyj swoje słowa dowodami...potwierdzenia wypłat, które "otrzymywałeś", przecież każdy głupi wie, jak łatwo coś takiego podrobić, a nawet jak już Ci przyjdzie film kręcić, to nic nie szkodzi na przeszkodzie ciachnąć przelew od matki/ciotki/znajomego.

Taki profesjonalista, a w tak kiepską, darmową reklamę swoich usług uderzył ?


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - magik89 - 17-08-2014 15:59

PRIV służy od tego aby otrzymać potwierdzenie (Ty jesteś anonimowy i chcę zostać publicznie tutaj anonimowy dlatego pisałem o klauzuli poufności). Jestem tutaj jako osoba prywatna a nie reprezentant firmy SEO bo tutaj ja szkolić będę Smile

Wysłać dowody wypłatę mogę na priv, podeślij e-mail Smile

P.S. sądzisz, że podrobił bym dokument bankowy? Widzę, że rozmawiam z dzieckiem a nie poważną osobą tyle w temacie.


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - bodorek - 17-08-2014 16:05

Wiesz co mysle, ze gdybys mial firme, to raczej to ona by sie promowala, a nie Twoja osoba. Zwlaszcza, ze jezeli to Twoja firma, to sam bys mogl szkolic Smile Ale to tak na marginesie, juz sie zamykam ;d


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - magik89 - 17-08-2014 16:09

Jesteś w błędzie, firma nie jest do szkoleń a jedynie do pozycjonowania i tworzenia stron www. Dodatkowo kampanie adwords i social media. Więc co to za reklama mojej firmy na tym forum? Ja szkolę na własną rekę, chcę to robić do kiszonki swojej (na emeryturę sam wolę odkładać niż płacić teraz do OFE)

Zrozum, żaden pieniądz nie śmierdzi. Jak 1-2 osoby skorzystają, sami z opiniują szkolenie i wtedy będzie wszystko jasne.


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - bodorek - 17-08-2014 16:11

Ale ja to rozumiem, tylko firma pozycjonujaca, rowniez moze prowadzic szkolenia Smile I poprzez szkolenia stac sie bardziej znana, marka po prostu moze stac sie bardziej silna. A firma i tak by zarobila, a skoro firma by zarobila, to Ty tez. No ale nic, czekam na pierwsze recenzje uczniow ;d


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - lolekxp - 17-08-2014 16:45

Uważam że osoby nie zainteresowane nie powinny się tu odzywać, bądź żądać dowodów czy innych podobnych rzeczy jeśli nie planują wziąć udziału, osoba która chce wziąć udział raczej osobiście sie zatroszczy na PM aby uzyskac wszelkie info potwierdzajace kwalifikacje.

Czytałem też tu troche o SEO, hm moim zdaniem jeśli ktoś się zna na SEO a szczegolnie profesjonalnie to zna wszelkie zasady łącznie z podstawowa interpunkcją i ma nawyk już "pisania treści pod SEO", ja może nie mam kwalifikacji bo ogarniam optymalizacje pod wyszukiwarki dopiero od 2 lat a wiadomo algorytm gugla wiecznie sie zmienia, i dzis jakies dzialania daja stronie + a jutro da - i strona spadnie w rankingu wiec zadne metody nie sa wieczne, taka moja opinia.


No i dodam... ja w pierwszy swoj miesiac w ogole z modelem Premium SMS na eforsie zarobilem 2700pln i w dodatku chwała im wysłali w ten sam dzień wyplate, wczesniej duzo trudzilem sie w PPA i teraz premium sms to jakby pominiete podstawy ktore szybko sie wylapalo, moim zdaniem jak ktoś jest ogarnięty w modelach zarabiania takich jak CPA / PPA to z ma górki.

P.S. ja osobiście bym się skusił ale jestem samoukiem od zawsze i nigdy nie miałem mentorów ani nic, swoj sukces buduje na wlasnym doswiadczeniu, Pozdrawiam Wink