Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
:) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych (/Temat-KURS-zarabiana-na-programach-EFORSy-i-podobnych-96159)

Strony: 1 2 3


:) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - magik89 - 17-08-2014 14:11

Jako, że wiele osób pytało się o to jak zwiększać zarobki i jak szukać niż. Zapraszam do szkolenia. Zainwestuj siebie kasę (niewielką względem wielkości możliwości zarobku), aby nie poszło to na darmo i byście mogli zawsze niewielkim nakładem pracy wyrobić sobie normę 50? 100? 200?PLN NA DZIEŃ?

Szkolenie 1
Rozpiska
2H - umiejętność znajdowania nisz
2H - umiejętność reklamowania produktu
1H - przygotowanie reklamy produktu aby uzyskać jak najwyższy CTR
1H - pytania od uczestników + odpowiedzi na nie
Szkolenie poprzez HANGOUT GOOGLE lub SKYPE
Cena za kurs: 500,00 PLN
Terminy na ten tydzień 18/19/20/21/22 sierpnia (5 miejsc)

Szkolenie 2
Rozpiska
4H - rozszerzone i planowane znajdowanie nisz
4H - rozszerzone i zaawansowane reklamowanie produktu na dłuższy okres
2H - tworzenie profesjonalnych tekstów reklamowych, stron reklamowych oraz wizerunku co przekłada się na wyższy CTR
2H - pytania od uczestników + odpowiedzi na nie
Szkolenie poprzez HANGOUT GOOGLE lub SKYPE
Cena za kurs: 1000,00 PLN
Terminy (szkolenie 2 dniowe po 5h) 25-26/28-29 sierpnia (2 miejsca)

Posiadam doświadczenie SEM, CEO, SEO także umiejętnie dotrę nawet do najbardziej tęgich głów.
GWARANCJA?
SZKOLENIE NR. 1 ::: Jeśli będziesz robił/a to co było na szkoleniu nr. 1 śmiało uzyskasz 200-300 PLN tygodniowo przy nakładzie 1-2h dziennie przez 5 dni w tygodniu. Co daje 10H tygodniowo = min. 200 PLN
SZKOLENIE NR. 2 ::: Przy odrobinie umiejętności programistycznych, poświęcaniu 4H dziennie i zainwestowaniu 500 PLN w oprogramowanie śmiało można uzyskać 50-100PLN na dzień

Także kurs możecie odbić sobie w tydzień albo 2. Pierwsze zarobki już od 1 dnia pracy także efekty są zdumiewające. Na szkoleniu każdy z Was, będzie poproszony o udzieleniu informacji czy informacje były trafne Smile. Osoby po szkoleniu, są zobowiązane klauzulą poufności (nie będą mogły przekazywać danej wiedzy innym)

Więcej na PW.
P.S. wiarygodność mogę potwierdzić PDF z banku FOTO wypłaty np. co tydzień jaką otrzymywałem (niema problemu)


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - Mauorycy - 17-08-2014 14:44

Nigdy nie zapisałbym się na tak mało profesjonalnie zareklamowany "kurs".
Temat na forum, serio? Brałeś udział kiedykolwiek w jakimś szkoleniu ? Zresztą...

"Świeżak" wchodzi na rynek i chce sprzedać swoją wiedzę, za niemałe pieniądze, nie mając żadnych sukcesów w tym co robi, oprócz własnego "mam doświadczenie".
Mógłbyś chociaż 2 razy przeczytać to co napisałeś...(w tym wypadku nikt nie czepiałby się błędów interpunkcyjnych i ortograficznych, no chyba, że sam ich nie wyłapałeś).

Tak więc polecam zapisać się na kurs...Śmiało przed jego ukończeniem możecie brać kredyt... zapewne zwróci się w kilka dni Smile










P.S
Za nieco wyższą kwotę możecie zapisać się na p r o f e s j o n a l n y kurs SEO&SEM i zagiąć autora tego tematu.


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - rkac1997 - 17-08-2014 14:46

Wczoraj zarobiłem 50zł SPAMEM bez inwestycji 500zł. Bez jakiejkolwiek inwestycji pokerfacepokerfacepokerface


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - pachol - 17-08-2014 14:50

Chyba zero jedno za mało dodałeś w cenie 2 szkolenia no chyba że obszerniejsze szkolenie jest 5 razy tańsze niż pierwsze Smile


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - magik89 - 17-08-2014 15:09

1. świeżak (aha jak rozumiem, podjęcie konwersacji na forum oznacza udział w programie od tego dnia?)
2. no tak, spamem zyskałeś 50,00 PLN a na jak długi taki spam zostaje? Po moim kursie, przez długi czas masz ruch = $ a o to w tym chodzi, by statystyki ciągle rosły i rosły

p.s. maurycy akurat posiadam firmę SEO i SEM także znam się na rzeczy (poparte doświadczenie, stronami z kilkunastoma tysiącami wejść dziennie)


P.S. jeśli NIE ZAMIERZACIE WNOSIĆ NIC DO WĄTKU, NIE PISZCIE (wątek jest dla zainteresowanych)
DZIECI PROSZĘ NIE WYPOWIADAĆ SIĘ W TYM WĄTKU, WAKACJE NIEDŁUGO MIJAJĄ I CZEKA WAS SZKOŁA Smile


(17-08-2014 14:50)pachol napisał(a):  Chyba zero jedno za mało dodałeś w cenie 2 szkolenia no chyba że obszerniejsze szkolenie jest 5 razy tańsze niż pierwsze Smile

Poprawiłem, dziex.


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - bodorek - 17-08-2014 15:16

Jakieś potwierdzenie umiejętności SEO/SEM? Certyfikaty, dyplomy ukonczenia odpowiednich szkoleń? Bo napisać to ja też sobie moge Big Grin


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - rkac1997 - 17-08-2014 15:18

(17-08-2014 14:11)magik89 napisał(a):  Jako, że wiele osób pytało się o to jak zwiększać zarobki i jak szukać niż.

Niż co?? pokerfacepokerfacefacepalmfacepalm Chyba nisz UndecidedUndecided LolLolJerk


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - magik89 - 17-08-2014 15:20

Bodorek mam udowodnić co wiedzę SEO? Już parę ludzi mnie tu zna co zarabiało po 500 dniówki Smile Także nie musicie mnie atakować. Mogę podesłać screen z wypłat co tydzień aby udowodnić o zarobkach.

P.S. za błędy sorki, ale rkac1997 WAKACJE się kończą czas wracać do szkoły Smile


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - rkac1997 - 17-08-2014 15:20

Po 2 - wyzywasz mnie od dzieci (nie twierdzę , że nie jestem dzieckiem bo mam 17 lat) , ale to Ty musisz troszkę postudiować ortografię + interpunkcję. JerkJerk


RE: :) KURS zarabiana na programach EFORSy i podobnych - magik89 - 17-08-2014 15:22

(17-08-2014 15:20)rkac1997 napisał(a):  Po 2 - wyzywasz mnie od dzieci (nie twierdzę , że nie jestem dzieckiem bo mam 17 lat) , ale to Ty musisz troszkę postudiować ortografię + interpunkcję. JerkJerk
P.S. wyzywam, po prostu odpowiadam na ataki niczym nie poparte z Twojej strony ani innych. Napisałem : MOGĘ UDOSTĘPNIĆ DOWODY WYPŁAT także one same powinny za to przemówić. Wystarczyło napisać na PRIV aby uzyskać np. 2-3 pdf płatności
Akurat forum nie jest aż tak rygorystyczne aby pisać poprawnie stylistycznie i ortograficznie. Od pisania wniosków ma się adwokata tak samo od regulaminów na forach m.in. tym Smile