Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
strony typu kwejk, demotywatory itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: strony typu kwejk, demotywatory itp. (/Temat-strony-typu-kwejk-demotywatory-itp-96133)

Strony: 1 2


strony typu kwejk, demotywatory itp. - dawid161622 - 16-08-2014 23:01

Jak myślicie czy strony na podobieństwo kwejk, demotywatory itp. są nadal opłacalne, mam pomysł na stronę tego typu trzymającą głównie jeden temat, (coś na podobieństwo bezużyteczna.pl) lecz nie jest to kopia, tylko tak jak pisałem na podobieńswto. Jak myślicie będzie z tego jakiś zysk? I ile trzeba by by było zainwestować żeby ją w miare dobrze wypromować?


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - rBartek - 17-08-2014 00:02

Szczerze mówiąc, trzeba mieć bardzo oryginalny pomysł aby coś z tego było.


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - czesio89ns - 17-08-2014 09:22

Pełno tego w sieci, musiałby to być jednotematyczny serwis np. fotograficzny,kulinarny,wędkarstwo ma sporą oglądalność Smile


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - Leśniczy - 17-08-2014 12:44

Serwisy typu bezuzyteczna, czy tez uzyteczna, są już skopiowane po kilkanaście razy (przynajmniej). Musi to być naprawdę coś bardzo wyrazistego i trafiającego w jakąś pokaźną niszę. Mimo wszystko da się na takich stronach zarobić, tylko trzeba czymś zaskoczyć ludzików.


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - Tochkan - 17-08-2014 12:46

Twórz własny content, wykup reklamę bądź puść virala i dodawaj codziennie jakieś nowe obrazki.
Jeżeli będziesz robić to rutynowo, możesz odnieść suckes. Smile


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - wegorzdrzewny - 18-08-2014 00:28

Jeśli masz duże zaplecze promocyjne to każda strona da hajs jeśli nie to szkoda czasu


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - patryk006 - 18-08-2014 16:39

Musisz mieć własne pomysły, nie kopiować od innych i da radę Wink


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - kmike - 20-08-2014 13:18

Większość takich serwisów zdobywa ruch głównie ze swoich FanPage. Po ostatnich zmianach w API Facebooka trochę się ukróciło 'pozyskiwanie' fanów.


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - dawid161622 - 23-08-2014 19:02

Chodzi o to że mam do kupienia tego typu strone (dotyczy tylko jednego tematu) razem z fanpage (około 5k lubie to) za około 700zł, tylko trzeba jeszcze hosting i właśnie nie wiem czy sie to opłaca, jak myślicie?


RE: strony typu kwejk, demotywatory itp. - kmike - 24-08-2014 10:49

Nie wiemy o jakiej stronie mówisz, nie udostępniłeś też statystyk więc nie możemy ci pomóc. 7 stówek za FP z 5k to zdecydowanie za dużo.